tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rossi: pierwszy wybór to Ducati
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rossi: pierwszy wybór to Ducati

Autor: Lovtza 2012.06.28, 11:31 Drukuj

Po zamieszaniu, jakie wywołała niedawno wypowiedĽ Carmelo Ezpelety, Rossi studzi domysły fanów i dziennikarzy. Przypomnijmy, w wywiadzie dla włoskiego portalu Omnicorse szef Dorny stwierdził: „Jestem spokojny. Valentino w przyszłym roku będzie miał konkurencyjny motocykl, ale nie mogę jeszcze powiedzieć jaki. Jest zbyt wcze¶nie, aby o tym mówić, ale w roku 2013 roku zobaczymy Rossiego walcz±cego o zwycięstwa.”

Tymaczem sam zainteresowany ponownie odci±ł się publicznie od słów Ezpelety. Rossi powtórzył mniej więcej to samo, co ostatnio zakomunikował na World Ducati Week: „Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę ¶cigał się na konkurencyjnym motocyklu. Pierwszy wybór to pozostanie w Ducati i próba poprawienia motocykla oraz osi±gnięcia na nim dobrych rezultatów dla Ducati.”

Pytany o wypowiedĽ Ezpelety Rossi stwierdził: „To jego pomysły i może on wie co¶ więcej, niż ja wiem. Ja nie rozmawiałem ani z Yamah±, ani z Hond± i nie wiem czy oni w ogóle maj± dla mnie motocykl.”

Kończ±cy się z końcem roku kontrakt Rossiego z Ducati oraz słabe wyniki wielokrotnego przecież Mistrza ¦wiata doprowadziły do powstania wielu, często absurdalnych spekulacji. Atmosferę dodatkowo podgrzała wie¶ć o odej¶ciu Stonera z Grand Prix, przez co Rossi uwikłany został w najbardziej nieprawdopodobne wirtualne transfery. Mówiło się o jego przej¶ciu do Hondy i wspólnej jeĽdzie z Marc Marquezem, o tym że ma już podpisany wstępny kontrakt z Yamah±, sporo atramentu wylano także opisuj±c przyszły prywatny zespół Rossiego wyposażony z motocykle Hondy lub Yamahy. Jak na razie wszystkie te domysły wydaj± się być wysysane z palca i zapewne pozostanie tak aż do końca sezonu.

NAS Analytics TAG

Reklama


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę