tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ride of the Century 2012 - oficjalny trailer NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ride of the Century 2012 - oficjalny trailer

Autor: Lovtza 2013.01.08, 08:11 4 Drukuj

W kultowej komedii Stanisława Barei "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" warszawski taksówkarz już trzydzieści lat temu dosyć obrazowo wyjaśniał pasażerowi różnice pomiędzy tym, jak jeździ się u nas i w Ameryce. Teraz o różnicach przekonać się mogą także młodsi czytelnicy, a dobrą ku temu okazją jest trailer nowej stunt produkcji o nazwie Ride of the Century 2012. Już sama zajawka filmu daje mocno pobudzającą próbkę tego co potrafią i do czego zdolni są (na drogach publicznych, także w obliczu nie cackającej się z nikim policji) lokalni harnasie zza Wielkiej Wody.  

NAS Analytics TAG

Stunt, tak w Polsce jak i wszędzie indziej, nie daje się zaszufladkować i generuje całe spektrum komentarzy, od tych skrajnie pozytywnych, do skrajnie niechętnych. Dla jednych ten fenomen jest i będzie najbardziej skoncentrowaną formą motocyklowej pasji, dla innych właściwym podkładem muzycznym do prezentowanego klipu powinien być ostatni superhit zespołu Weekend. Z pewnością Ride of the Century 2012 podziałów tych nie zmniejszy… Zresztą, oceńcie sami.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:adi 08/01/2013 16:54

dobre wariaty :)

Odpowiedz
Autor:maik 08/01/2013 12:54

TERROR MUSI BYĆ !!! ]:->

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę