tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 RedLine - wyniki konkursu projektantów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

RedLine - wyniki konkursu projektantów

Autor: Informacja prasowa 2010.03.17, 11:27 4 Drukuj

Dnia 15. marca rozstrzygnięty został konkurs, ogłoszony przez P.P.H.U. 2M, producenta odzieży motocyklowej RedLine. Przedmiotem konkursu był projekt odzieży motocyklowej, a najlepsze prace oprócz nagrody, mają szansę na wprowadzenie do produkcji oraz sprzedaży.

Komisja pod przewodnictwem Rafała Mikruta, właściciela firmy 2M, jednogłośnie wybrała laureata pierwszej nagrody, którym jest David Simecek, za projekt kurtki Immortal. Kolejne nagrody w kolejności za miejsce drugie i trzecie, otrzymują Kamil Jusiński oraz Paweł Stelmach, również za projekty kurtek motocyklowych.

Na wyróżnienie zasłużyły prace Anety Sadowskiej, Krzysztofa Suskiego oraz Rafała Mulssona. Laureatom oraz wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim którzy wzięli udział w konkursie, organizator wyśle upominek od firmy.

Immortal Redline przod
Immortal Redline tyl
Immortal Redline projekt
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:ciekawniś 17/03/2010 23:56

nudne nie?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę