tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rajd Tukan 2020 - relacja video
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rajd Tukan 2020 - relacja video

Autor: Barry 2020.09.14, 13:28 Drukuj

VII edycja Rajdu Tukan i jednocześnie Honda Adventure Day 2020 za nami. Po imprezie w Bolkowie pozostały dobre wspomnienia, jeszcze nie do końca wysuszone buty i… Oczywiście, nasza filmowa relacja!

Dużo dobrej zabawy, śmiechu, radości, jazdy i trochę ulewnego deszczu na ostudzenie emocji - tak w skrócie można opisać to, co działo się na tegorocznym Rajdzie Tukan w Bolkowie.

NAS Analytics TAG

Niezależnie od tego, czy byliście na miejscu i chcecie powspominać, czy siedzieliście w domu, ale chcecie zobaczyć jak było, zapraszamy do naszej relacji video z Rajdu Tukan i Honda Adventure Day 2020:

Impreza odbyła się w Bolkowie w dniach 5-6 września 2020. Plan zorganizowania rajdu na wiosnę pokrzyżowała pandemia, ale teraz nic nie mogło już powstrzymać fanów jazdy po bezdrożach. Ale czy tylko po bezdrożach? Nie, bowiem Rajd Tukan to również odcinki asfaltowe!

Nie zabrakło zlotowego klimatu, dobrej imprezy, ogniska i wielkiej integracji. To wszystko w pięknym otoczeniu - kto był kiedyś w okolicach Bolkowa, ten wie.

Odcinki specjalne przygotowano w okolicach Jastrzębiej Góry oraz Wałbrzycha. Przejazd po trasie dość poważnie utrudniły intensywne opady deszczu. Jak wyglądała trasa Rajdu Tukan 2020 pisać nie będziemy, bo wszystko możecie zobaczyć na naszej powyższej, filmowej relacji z Bolkowa. Do zobaczenia na Tukanie za rok!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr