Promocje w salonach Triumph!
W salonach Triumph dostępna jest już posezonowa kompleksowa oferta dostosowana zarówno dla osób prowadz±cych działalno¶ć gospodarcz±, jak również dla motocyklistów, którzy nie s± prywatnymi przedsiębiorcami.
Ubiegłoroczny sukces leasingu 102% spowodował, że polski importer postanowił również w tym roku wprowadzić go do swojej oferty. Oferta „Leasing 102%” dostępna jest dla osób prowadz±cych działalno¶ć gospodarcz± i spełniaj±cych warunki leasingodawcy.
Drug± możliwo¶ci± jest zakup motocykla Triumph w nowej, lepszej cenie z pakietem akcesoryjno-ubraniowym, który klient może wybrać sam. W przypadku najdroższych modeli, można zyskać nawet do 9.245 zł! Jako opcję oferowany jest również pakiet ubezpieczeń OC/AC już od 3,9%.
Oferta dotyczy modeli znajduj±cych się obecnie w polskich salonach. Szczegóły u dealerów marki Triumph w Polsce, których listę możecie znaleĽć na stronie internetowej importera.







Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarzeleasingobiorcy
OdpowiedzLeasingodawca ma spełnić warunki leasingobiorcy? Fajnie :)
Odpowiedz