tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pozna Motor Show: Niczym worek peen niespodzianek
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pozna Motor Show: Niczym worek peen niespodzianek

Autor: Informacja prasowa 2017.04.03, 16:28 Drukuj

W dniach 6-9 kwietnia 14 pawilonów przepełnionych będzie designerskimi modelami samochodów i motocykli. Na terenie otwartym będą miały miejsce ekscytujące pokazy. Na uczestników Poznań Motor Show czekają niezapomniane atrakcje.

Marzysz o podróżach w nieznane, planujesz wycieczkę rowerową, albo zastanawiasz się czy nie zamienić czterech kółek na dwa? Wystarczy, że podczas tegorocznych targów Poznań Motor Show weźmiesz udział w jednym z kilku konkursów, a staniesz się posiadaczem cennych nagród!

NAS Analytics TAG

Konkurs na stoisku Junaka - codziennie inna nagroda!

Rower Electra Straight 8, skuter Junak 106, motocykl Junak RS125 - mogą być twoje! Wystarczy tylko, że przyjdziesz na Poznań Motor Show i dołączysz do zabawy! Konkurs będzie trwać przez 3 dni - od piątku 7 kwietnia do niedzieli 9 kwietnia 2017. Aby wziąć w nim udział należy:

 1. Posiadać bilet na targi Poznań Motor Show 2017 (na dzień: 7.04.2017 lub 8.04.2017 lub 9.04.2017).
 2. Pobrać kupon konkursowy znajdujący się w jednym z holi wejściowych lub na stoisku Junaka w pawilonie 8.
 3. Wypełnić go i wrzucić do urny znajdującej się na stoisku Junaka.
 4. Być obecnym w danym dniu podczas jednego z losowań do Rozgrywki Finałowej przy stoisku Junaka w pawilonie 8.
 5. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Rozgrywka finałowa rozpocznie się po godzinie 16:00, w piątek, sobotę oraz w niedzielę.

Tydzień z kamperem od CarGO! Rent a Camp!

Marzysz o podróży kamperem, ale nie masz odwagi, by zrobić ten krok? Przyjdź na Poznań Motor Show i spełnij swoje marzenia. Podczas targów odbędzie się konkurs, w którym nagrodą główną będzie kamper na cały tydzień użytkowania. Konkurs  odbędzie się w sobotę - 8 kwietnia 2017. Co należy zrobić, aby wziąć w nim udział?:

 1. Posiadać bilet na targi Poznań Poznań Motor Show (na dzień: 8.04.2017).
 2. Pobrać kupon konkursowy znajdujący się w jednym z holi wejściowych lub na
      stoisku CarGO! Rent a Camp w pawilonie 2.
 3. Wypełnić go i wrzucić do urny znajdującej się na stoisku CarGO! Rent a Camp.
 4. Być obecnym podczas losowania do Rozgrywki Finałowej przy stoisku CarGO! Rent a Camp
      w pawilonie 2.
 5. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Wygraj Pit Bika YCF!

Specjalnie dla wszystkich uczestników tegorocznego Poznań Motor Show, konkurs w którym do wygrania będzie motocykl Pit Bike: YCF F125 Start. Taka nagroda to idealny start w świat motocrossu! O takie "zabawce" zapewne marzą nie tylko młodzi amatorzy dwóch kółek, ale i ci nieco starsi. Małe, wyczynowe motocykle to świetny początek motocyklowej przygody - jeżdżą na nich dzieci już od 3 roku życia, młodzież, ale i dorośli - często zawodnicy innych dyscyplin motorsportowych, urozmaicając swój trening o tę dyscyplinę.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie? Pojawić się w dniach 6-9 kwietnia 2017 na targach Poznań Motor Show. Zrobić sobie zdjęcie z Pit Bikiem, który znajduje się w Pawilonie 8A, stanowisko 5B - Dziecięca Strefa Motocyklowa. O wygranej będzie decydowało głosowanie Internautów. Wszystkie szczegóły i regulamin konkursu na stanowisku.

Narysuj samochód przyszłości

Już 7 kwietnia podczas Poznań Motor Show spółka ElectroMobility Poland przedstawi szczegóły konkursu na polski samochód elektryczny. Stawką jest produkcja seryjna warta miliony. Spotkanie odbędzie się w pawilonie nr 10, o godzinie 14:00 i jest skierowane do projektantów i potencjalnych uczestników konkursu. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu zobowiązane są do dokonania wcześniejszej rejestracji poprzez poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.motorshow.pl

Projekt zakłada stworzenie pojazdu przeznaczonego dla nowoczesnego, świadomego ekologicznie konsumenta. Będzie to auto miejskie, wpisujące się w trendy motoryzacyjnego rozwoju.

Do zobaczenia!

Szczegółowe informacje dotyczące konkursów dostępne na: www.motorshow.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr