tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pomoc
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pomoc

Co można znaleźć w tym serwisie?

Serwis ścigacz.pl jest poświęcony przede wszystkim motocyklom sportowym, zwanym ścigaczami.

Informacje o innych rodzajach jednośladów i wielośladów, napędzanych w dowolny sposób poza siłą własnych mięśni, mają w zamierzeniach redaktorów serwisu jedynie uzupełniać informacje o ścigaczach.


Jak poruszać się po serwisie?

Serwis został zaprojektowany tak, aby można było łatwo znaleźć informacje o wybranym ścigaczu lub o wybranym producencie ścigaczy.

Poszukiwanie informacji proponujemy zacząć od strony głównej. Można tam znaleźć: aktualności, raporty, linki do części serwisu, poświęconych poszczególnym producentom ścigaczy, linki do części serwisu, poświęconych poszczególnym ścigaczom oraz linki do pozostałych stron serwisu.

Informacje o poszczególnych producentach ścigaczy można znaleźć w podserwisach, poświęconych producentom. Adresy podserwisów zawierają nazwę producenta (np: Yamaha) i przyrostek scigacz.pl. W ten sposób podserwis Yamahy posiada adres: http://yamaha.scigacz.pl.

Podobnie strony, poswiecone poszczególnym modelom ścigaczy można znaleźć albo pod linkami na stronie głównej, albo pod adresami: nazwa_producenta-nazwa_modelu.scigacz.pl. Na przykład strony Yamahy FZR 1000 są dostępne pod adresem: http://yamaha-fzr1000.scigacz.pl.

Rodzinę ścigaczy danego producenta postanowiliśmy rozbić na modele z dokładnością do pojemności silnika. W ten sposób modele Yamaha FZR mają dwie strony, jedna poświęcona modelowi z silnikiem 600, a druga poświęcona modelowi z silnikiem 1000. Zrobiliśmy to świadomie. Każdy model ścigacza, opisywany w tym serwisie, jest osobną legendą i zasługuje na osobną stronę.


FAQ

1. Co zrobić, gdy interesujący mnie model ścigacza nie posiada własnej strony w serwisie?

Przyłączyć się do grupy redaktorów serwisu. Informacje o tym, w jaki sposób można redagować serwis Ścigacz.pl, można znaleźć na stronie 'Redaguj ten serwis'.

2. Co zrobić, gdy na stronach serwisu znajduje się błąd lub gdy podane informacje nie są pełne?

Przekazać nam informację o zauważonym błędzie lub braku. Można to zrobić, posługując się stroną kontaktu.

3. Co zrobić, gdy na stronach serwisu łamane są prawa autorskie?

Redagując serwis Ścigacz.pl staramy się - w miarę możliwości - nie naruszać świadomie praw autorów prezentowanych tekstów, filmów i zdjęć. Jednak wiele prezentowanych materiałów to zdjęcia i filmy amatorskie, a ich autorzy są nieznani. Często decydujemy się na publikację takich materiałów w nadziei, że ich autorzy wybaczą nam to i że przy pierwszej okazji udzielą nam prawa do publikacji tych materiałów w serwisie.

Jeżeli znasz autorów prezentowanych w tym serwisie tekstów, zdjęć lub filmów, to bardzo prosimy o informacje, które umożliwią nam kontakt tymi osobami. Informacje takie można nam przekazać, posługując się stroną 'Prawa Autorskie'.

4. Jakiej przeglądarki używać do oglądania serwisu?

Rekomendujemy przeglądarkę Internet Explorer przy rozdzielczości minimum 800x600 i minimum 256 kolorami.

Zadaj pytanie

Pytania, dotyczące korzystania z serwisu Ścigacz.pl, prosimy kierować do nas za pośrednictwem formularza:

CAPTCHA

Gwarantujemy, że żadna z informacji, wprowadzonych w powyższym formularzu, nie zostanie przez nas przekazana do spamerów, firm marketingu bezpośredniego itp.

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę