tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Praca
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Praca

Zgłoszenie redakcyjne

Jeżeli chcesz redagować serwis Ścigacz.pl, to wypełnij poniższy formularz:

CAPTCHA

Gwarantujemy, że żadna z informacji, wprowadzonych w powyższym formularzu, nie zostanie przez nas przekazana do spamerów, firm marketingu bezpośredniego itp.

Co można redagować?

Redaktorzy mogą redagować:

Zasady redagowania serwisu

Zespół redakcyjny jest złożony, w przeważającej większości, z wolontariuszy. Oznacza to, że nasi redaktorzy w większości nie pobierają wynagrodzenia za swoją pracę.

Redaktorzy mają swoją rubrykę na stronie redakcja. Dodatkowo redagowane przez nich strony są podpisywane ich pseudonimem.

Dodatkowo, przy rekrutowaniu pracowników do stałego zespołu redakcyjnego serwisu ścigacz.pl, w pierwszej kolejności brane są pod uwagę kandydatury redaktorów - wolontariuszy.

W jaki sposób można redagować serwis ścigacz.pl?

Jeżeli chcesz redagować serwis ścigacz.pl, wypełnij umieszczony obok formularz. W formularzu podaj kontakt do siebie oraz opisz, o czym miałyby być twoje teksty. Jeżeli jest to możliwe, umieść również swój przykładowy tekst tak, aby łatwiej byłoby nam podjąć decyzję o przyjęciu Ciebie do grona redaktorów serwisu.

Są trzy metody redagowania serwisu ścigacz.pl. Wszystkie trzy metody opisujemy poniżej.

1. Przesyłanie materiałów do publikacji na stronach

Początkowi redaktorzy przesyłają do nas mailem swoje artykuły wraz z potrzebnymi plikami multimedialnymi (zdjęciami, filmami itp). Materiały te są formatowane przez naszych korektorów i następnie są umieszczane w odpowiednich miejscach serwisu. Po pewnym czasie początkujący redaktorzy otrzymują szablony stron. Odtąd mogą redagować serwis drugą z dostępnych metod.

2. Przesyłanie zredagowanych stron do umieszczenia na serwerze

Osoby, które przez pewien czas aktywnie biorą udział w redagowaniu serwisu, otrzymują od nas szablony stron. Szablony te mogą być dowolnie formatowane i wypełniane treścią. Sformatowane i wypełnione treścią szablony są następnie przesyłane do nas pocztą elektroniczną. Po sprawdzeniu poprawności, gotowe strony są przez nas umieszczane w serwisie we wskazanym przez redaktora miejscu.

Po pewnym czasie redaktorzy otrzymują dostęp do systemu CMS, umożliwiającego bezpośrednie zarządzanie wybranymi częściami serwisu za pośrednictwem internetu.

3. Redakcja zawartości serwisów on-line

Doświadczeni redaktorzy otrzymują bezpośredni dostęp do systemu zarządzającego zawartością serwisu. Dzięki temu możliwe jest bezpośrednie wprowadzanie zmian w serwisie z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Redaktor opracowuje poszczególne strony serwisu w specjalnym edytorze on-line, uruchamianym w oknie przeglądarki internetowej.

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę