tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pirelli Diablo Rosso III oficjalnie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pirelli Diablo Rosso III oficjalnie

Autor: Lovtza 2015.10.15, 11:54 1 Drukuj

Na rynek wchodzi właśnie nowa opona Pirelli Diablo Rosso III. To następca znanej opony Diablo Rosso II, który zachowując walory poprzednika wnosi lepszą zwrotność, więcej przyczepności i dłuższą żywotność.

Opona została opracowana z myślą o nowej generacji motocykli typu naked oraz supersport dysponujących wysokimi mocami oraz wykorzystujących zaawansowaną elektronikę taką jak ABS oraz kontrolę trakcji. Nowy produkt Pirelli znajdzie szerokie zastosowanie wśród motocyklistów jeżdżących po ulicy, ale także tych którzy zapuszczają się amatorsko na tor wyścigowy i tych, którzy lubią poruszać się motocyklami turystycznymi z dużymi kątami pochyleń.

NAS Analytics TAG

Diablo Rosso III wykorzystuje innowacyjną mieszankę bogatą w krzemionkę oraz najnowsze oleje, żywice oraz polimery. Opona tylna wykonana jest w technologii dwuskładnikowej z podziałem w stopniu 40-20-40. 80% powierzchni opony to mieszanka o wysokiej sprzeczności, podczas gdy środkowy pas o szerokości 20% daje stabilność i długie przebiegi. 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę