tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pirelli Diablo Rosso III oficjalnie
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pirelli Diablo Rosso III oficjalnie

Autor: Lovtza 2015.10.15, 11:54 1 Drukuj

Na rynek wchodzi właśnie nowa opona Pirelli Diablo Rosso III. To następca znanej opony Diablo Rosso II, który zachowując walory poprzednika wnosi lepszą zwrotność, więcej przyczepności i dłuższą żywotność.

Opona została opracowana z myślą o nowej generacji motocykli typu naked oraz supersport dysponujących wysokimi mocami oraz wykorzystujących zaawansowaną elektronikę taką jak ABS oraz kontrolę trakcji. Nowy produkt Pirelli znajdzie szerokie zastosowanie wśród motocyklistów jeżdżących po ulicy, ale także tych którzy zapuszczają się amatorsko na tor wyścigowy i tych, którzy lubią poruszać się motocyklami turystycznymi z dużymi kątami pochyleń.

NAS Analytics TAG

Diablo Rosso III wykorzystuje innowacyjną mieszankę bogatą w krzemionkę oraz najnowsze oleje, żywice oraz polimery. Opona tylna wykonana jest w technologii dwuskładnikowej z podziałem w stopniu 40-20-40. 80% powierzchni opony to mieszanka o wysokiej sprzeczności, podczas gdy środkowy pas o szerokości 20% daje stabilność i długie przebiegi. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr