tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Paweł Sobczyk drugi w Szwajcarii! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Paweł Sobczyk drugi w Szwajcarii!

Autor: Eristof 2008.10.07, 10:10 Drukuj

Sobczyk na drugim miejscu w ostatniej rundzie Międzynarodowych Mistrzostw Szwajcarii Supermoto Quadów.

W ubiegły weekend, na torze w szwajcarskim mieście Frauenfeld, odbyła się ostatnia w tym roku runda Międzynarodowych Mistrzostw Szwajcarii Supermoto Quadów. W zawodach wystartowali również nasi rodacy w osobach Pawła Sobczyka i Adama Zińczuka.

__________________________________________

Zwycięzca radomskiej rundy, pomimo deszczowej pogody i niskiej temperatury po raz kolejny udowodnił, że jest w znakomitej formie i ukończył oba wyścigi kolejno na trzecim i pierwszym miejscu. Pozwoliło to mu na uzyskanie drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej w klasie Open. Mniej szczęścia miał Adam Zińczuk, który po kłopotach ze sprzęgłem na metę dojechał na 9. i 10. miejscu, uzyskując łącznie 10. lokatę w kategorii "450".

Miedzynarodowe Mistrzostwa Szwajcarii SMQ
Zinczuk Sobczyk
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Sobczyk SM Szwajcaria
Pawel Sobczyk Supermoto Szwajcaria
Szwajcaria quady SM Sobczyk
Pawel Sobczyk podium
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę