tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Otwarcie Liberty MotoStore w Warszawie. Skorzystaj z wyjtkowych rabatw i zap nagrody!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Otwarcie Liberty MotoStore w Warszawie. Skorzystaj z wyjtkowych rabatw i zap nagrody!

Autor: Informacja prasowa 2022.05.12, 10:12 Drukuj

Jeśli planujesz weekendową trasę na motocyklu, zaznacz punkt na mapie i wpadaj na Połczyńską 120C. Właśnie tam, w sobotę 14 maja, odbędzie się oficjalne otwarcie nowego sklepu z akcesoriami i ubraniami motocyklowymi Liberty MotoStore.

W tym dniu czekają na was wyjątkowe rabaty do - 57% oraz gratisy do każdego zakupu. Dodatkowo nagrody w loterii paragonowej o łącznej puli prawie 10 000 zł. Do wygrania będą miedzy innymi:
- kask HJC,
- kask Schuberth,
- kask Shoei,
- rękawice motocyklowe Shima,
- kosmetyki do pielęgnacji motocykla,
- bilety na Track Day Liberty Motors
- wybrany motocykl z najnowszej floty Yamaha na weekend.

NAS Analytics TAG

Na fanów MotoGP czeka nie lada gratka. W salonie została ukryta niespodzianka o wartości 520 złotych. Jak ją znaleźć? Wystarczy, że będziecie oglądać relację z kwalifikacji i uważnie słuchać co mówi Adam Badziak.

Ponadto na miejscu będzie można skorzystać z darmowej hamowni oraz odbyć wycieczkę w wirtualnej rzeczywistości na cross'ie Yamaha.

Do tego nie zabraknie oczywiście poczęstunku, muzyki i mega atmosfery. Nie może cię zabraknąć 14 maja w Liberty Motors Yamaha (dawniej POLand Position), przy ulicy Połczyńskiej 120 C. Start o godzinie 10:00.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr