tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe motocykle Royal Enfield coraz bliej premiery. Producent zarejestrowa znaki towarowe. Co pojawi si w salonach?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe motocykle Royal Enfield coraz bliej premiery. Producent zarejestrowa znaki towarowe. Co pojawi si w salonach?

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.05.15, 07:48 Drukuj

Royal Enfield nie zwalnia tempa z nowościami. Najświeższym motocyklem tej marki jest Shotgun 650, ale wkrótce nadjadą kolejne, które będą napędzane tym samym silnikiem. Producent zarejestrował już znaki towarowe, a w sieci pojawiły się też zdjęcia szpiegowskie jednej z maszyn.

Dwucylindrowa platforma o pojemności 648 cm3 i maksymalnej mocy 46 KM to bardzo udana konstrukcja, więc nic dziwnego, że na jej bazie pojawiają się kolejne motocykle. W tym roku do salonów trafił Shotgun 650, który stylistycznie nawiązuje do surowych bobberów. To jednak nie koniec, bo w drodze są jeszcze dwa motocykle. Czego możemy się spodziewać?

NAS Analytics TAG

Royal Enfield zarejestrował dwie nowe nazwy w Stanach Zjednoczonych i Europie, a są nimi Interceptor 650 Bear oraz Classic 650 Twin. Ten pierwszy najprawdopodobniej będzie scramblerem, ponieważ w sieci krążą zdjęcia szpiegowskie z testów właśnie takiego motocykla, który jest zbudowany na bazie Interceptora.

Druga propozycja to po prostu Classic z większym silnikiem. Z pewnością ucieszy on tych, którzy doceniają kształty tego modelu w wersji 350, ale zdecydowaliby się na zakup dopiero w momencie, kiedy pojawiłby się wariant z większym i mocniejszym motorem. Pierwsze zdjęcia szpiegowskie maszyny pojawiły się już w 2021 r.

Niedawno portal Rushlane opublikował film, gdzie widać motocykl w wersji, która wygląda na produkcyjną i jest pozbawiona kamuflażu. Motocykl jest dwuosobowy i wygląda tak klasycznie, że klasyczniej się po prostu nie da. Sama konstrukcja jest dość prosta i z przodu mamy widelec upside-down, a z tyłu - dwa amortyzatory, które prawdopodobnie będą mieć regulację napięcia wstępnego sprężyny. Pozostaje mieć nadzieję, że na pokładzie pojawi się też nawigacja. Film z modelem Classic 650 Twin w akcji możecie zobaczyć poniżej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr