tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe BMW w cenie dobrej kolacji? Sprawdź unikalną ofertę w BMW Auto Fus Group NAS Analytics TAG

Nowe BMW w cenie dobrej kolacji? Sprawdź unikalną ofertę w BMW Auto Fus Group

Autor: News reklamowy 2019.04.24, 22:35 Drukuj

Nowy motocykl BMW za kasę, jaką można przepuścić w weekend w knajpie? Proszę bardzo! Dzięki unikalnej ofercie BMW Leasing 3easy Ride możesz jeździć nowym BMW G 310 R!

Tak, to nie żart - tylko do 30 czerwca 2019 za kwotę, którą wydasz na karnet open do dobrego fitness klubu, albo na kolację w dobrej restauracji możesz mieć własny motocykl BMW G 310 R! W ramach oferty BMW Leasing 3easy Ride, przy zerowej opłacie wstępnej rata wyniesie tylko 310 zł netto miesięcznie. Okres leasingu wynosi 48 miesięcy, z wartością końcową 20%.

bmw motorrad 750x200

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na jedną z maszyn już wyprodukowanych i dostępnych w zasobach dealerów, otrzymasz w prezencie oryginalny kask BMW lub voucher o wartości 1700 zł brutto do jednej z zaprzyjaźnionych szkół jazdy.

Do skorzystania z tej unikalnej oferty zaprasza Auto Fus Group - jeden z najbardziej znanych dealerów BMW. Firma została założona na początku lat 40. a motocyklami zajmuje się od 1993 roku. Posiada dwa salony - w Warszawie i Białymstoku.

Bogate doświadczenie idzie w parze z najnowocześniejszą w kraju strefą serwisową oraz rozbudowanym działem sprzedaży, który w Warszawie niedawno uzupełnili nowi Doradcy ds Sprzedaży Motocykli. Silny skład zespołu BMW Motorrad z pewnością pomoże i doradzi każdemu klientowi salonu BMW Auto Fus niezależnie od miasta. 

Zapraszamy do salonów BMW Auto Fus Group i na jazdy testowe!

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę