tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niu Kick Scooter - nowa elektryczna hulajnoga producenta. Cena jest przystpna?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Niu Kick Scooter - nowa elektryczna hulajnoga producenta. Cena jest przystpna?

Autor: Andrzej Sitek 2021.04.08, 10:37 1 Drukuj

Firma NIU, producent popularnych i niedrogich motorowerów elektrycznych, zaprezentowała swoją, pierwszą, elektryczną hulajnogę.

NIU Kick Scooter będzie dostępny w dwóch wariantach: Pro i Sport. W Europie obie wersje będą osiągały identyczną prędkość maksymalną 25 km/h. Co ciekawe, wersje sprzedawane w USA różnią się tym parametrem: Pro pojedzie z prędkością 31,8 km/h, a Sport 28 km/h.

NAS Analytics TAG

Pro uzyska na jednym ładowaniu (7,5 h) słuszny dystans 50 km, natomiast Sport będzie miał zasięg 40 km (ładowanie 5,5 h). Jeśli chodzi o układ napędowy, NIU oferuje silnik o mocy 350W i akumulator litowo-jonowy o pojemności 486Wh w modelu Pro, natomiast model Sport będzie napędzany silnikiem o mocy 300W, a zasili go akumulator o pojemności 365Wh.

Obydwa warianty hulajnogi są wodoodporne, składane, wyposażone w łączność z aplikacjami przez Bluetooth. Użytkowników ucieszy na pewno fakt możliwości odzyskania części energii akumulatorów z hamowania regeneracyjnego. Najtańsza wersja hulajnogi będzie zaczynać się od 599 dolarów  (ok. 2320 zł). NIU nie ujawniło jeszcze więcej szczegółów na temat cen.

Firma NIU jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji elektrycznych jednośladów, które powstają w oparciu o najnowsze technologie i zgodnie z najnowszymi trendami w stylizacji pojazdów.

Pojazdy azjatyckiego producenta są nowoczesne, nowatorskie i zaprojektowane bezkompromisowo, czyli bez oszczędności i bez wykorzystywania bazy części używanych wcześniej do produkcji motocykli i skuterów spalinowych.

Większość firm wprowadzających motocykle lub skutery elektryczne, pokazuje nam elektryczną wersję jakiegoś pojazdu, który znany jest już na rynku w wersji spalinowej. NIU działa zupełnie inaczej, gdyż produkuje wyłącznie pojazdy elektryczne. Najpierw dokładnie bada rynek i potrzeby odbiorców, a potem od podstaw buduje pojazdy, które te potrzeby zaspokajają w najlepszy możliwy sposób.

Więcej szczegółów dotyczących tych pojazdów znajdziecie na stronie niu.com. Kontakt z polskim importerem, firmą Motor-Land, możliwy jest pod adresem info@motor-land.com.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr