tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista ratuje smartofna kolegi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista ratuje smartofna kolegi

Autor: M.B. 2017.05.12, 21:15 1 Drukuj

Utrata smartfona to dotkliwy cios dla każdego z użytkowników tego urządzenia. Strata kontaktów, brak możliwości połączenia się z kumplami, brak dostępu do Internetu, utrata zdjęć i prywatnej zawartości. Człowiek czuje się jak bez ręki, dlatego ten przypadek, jest po prostu niesamowity.

Motocyklowe spodnie powinny mieć kieszenie na rzepy bądź na suwaki. Jeżeli tak nie jest, dziać się mogą różne rzeczy. Sam rok temu straciłem mój telefon w ten sposób. Dałem na gumę, telefon wypadł, znalazł go jadący za mną kolega. Niestety sztuka była tak rozbita, że nie mogłem nawet odzyskać z niej danych. Szczęśliwiec z filmu może za to powiedzieć, że na szczęście nic się nie stało… Zobaczcie sami ten niesamowity przypadek.

~~~~~------~~~~~

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę