tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl crossowy Ducati Desmo450 MX w akcji! Tony Cairoli oblatuje nowy sprzt u Andrei Dovizioso
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl crossowy Ducati Desmo450 MX w akcji! Tony Cairoli oblatuje nowy sprzt u Andrei Dovizioso

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.02.28, 06:58 Drukuj

Każda okazja jest dobra, żeby przetestować nowy motocykl crossowy Ducati i każda okazja jest dobra, żeby zobaczyć, co ta maszyna potrafi. Dlatego Tony Cairoli wziął Ducati Desmo450 MX w obroty i zabrał go do 04 Park - Monte Coralli. Obiekt prowadzi jedna z legend Ducati - Andrea Dovizioso.

W ubiegłym roku motocykl crossowy Ducati nareszcie stał się faktem. Jednocześnie możemy być pewni, że w niedalekiej przyszłości czeka nas ciekawa rywalizacja Ducati i Triumpha, ponieważ Brytyjczycy również postanowili wyjechać w teren. Przy okazji stworzenia nowego motocykla i nowych wyzwań powołano dział Ducati Corse Off-Road, którego szefem został Paolo Ciabatii, znany dotychczas z MotoGP.

NAS Analytics TAG

Do włoskiego obozu dołączył też Tony Cairoli, który został kierowcą testowym. Wcześniej Cairoli był przez wiele lat związany z marką KTM, więc jego doświadczenie będzie dla Ducati bezcenne. Motocykl zadebiutuje w zawodach w tym roku podczas Italian Motocross Championship. Krajowa seria ma być poligonem testowym. Zawodnikiem zespołu Ducati Corse Off-Road będzie Alessandro Lupino.

Zanim Ducati rozpocznie rywalizację, już teraz możemy zobaczyć je w akcji. Tony Cairoli odwiedził 04 Park - Monte Coralli, który prowadzi Andrea Dovizioso. Cairoli jest szczęśliwy, że może brać udział w projekcie Ducati i jednocześnie żałuje, że nie ruszył on w złotych czasach jego kariery. Tyle teorii, a teraz czas na praktykę. Film z Desmo450 MX w akcji możecie zobaczyć poniżej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr