tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Honda Hawk 11 wyjeda poza Japoni. Dokumenty homologacyjne trafiy do sieci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Honda Hawk 11 wyjeda poza Japoni. Dokumenty homologacyjne trafiy do sieci

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.02.02, 11:18 Drukuj

Honda Hawk 11 dotychczas była oferowana tylko w Japonii, ale teraz trafi do kolejnego kraju. W sieci pojawiły się dokumenty homologacyjne świadczące o tym, że motocykl zmierza do Indii. To dobra wiadomość, ponieważ daje to nadzieję także na europejską premierę.

Jak informuje indyjski portal Bike Advice, Honda złożyła w Indiach dokumenty homologacyjne, żeby wprowadzić model Hawk 11 na tamtejszy rynek. To o tyle dobra wiadomość, że obowiązująca na tamtejszym rynku norma emisji spalin dla motocykli jest bardziej restrykcyjna niż Euro 5 i nadchodzące Euro 5 +. Japończycy złożyli wniosek już w sierpniu ubiegłego roku i oficjalnie opublikowano go w grudniu. To daj nadzieję na to, że motocykl pojawi się w Europie, gdzie mógłby zastąpić model CB1100, który zniknął wraz z pojawieniem się normy Euro 5.

NAS Analytics TAG

Honda Hawk 11 jest napędzana tym samym silnikiem, który pracuje w modelach Africa Twin i NT1100, ale z jakiegoś powodu pojawiła się tylko na jednym rynku. Silnik ma pojemność 1084 cm3 i maksymalną moc 102 KM. Maksymalny moment obrotowy wynosi 105 Nm. Elektronika pozwala na wybór jednego z trzech predefiniowanych trybów ustawień - Sport, Standard oraz Rain, a także na skorzystanie z trybu User, w którym można samodzielnie zmienić ustawienia mocy, kontroli trakcji i systemu wspomagania hamowania silnikiem. Z pewnością byłaby to jedna z gorętszych premier na europejskim rynku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr