tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto-zaprzęg, czyli zimowy patent na motocyklową zabawę [FILM] NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Moto-zaprzęg, czyli zimowy patent na motocyklową zabawę [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.12.03, 11:58 Drukuj

Okres zimowy to naturalnie czas ograniczonej aktywności na motocyklach, choć jak widać nie do końca. Wyścigi motocyklowych zaprzęgów z odważnymi narciarzami na drugim końcu liny to jeden z fajniejszych pomysłów, jakie ostatnio widzieliśmy. Przez cały film towarzyszyła nam jednak obawa, że ktoś wjedzie komuś w linę i doprowadzi do niekontrolowanego karambolu z serią poważnych kontuzji. Tak czy inaczej, świetnie się to ogląda!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę