tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Metzeler Roadtec 01 - na kad pogod
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Metzeler Roadtec 01 - na kad pogod

Autor: Informacja prasowa 2016.04.21, 14:56 Drukuj

We Frankfurcie oficjalnie zaprezentowana została nowa opona Metzeler Roadtec 01. To opona segmentu Sport Touring, której zadaniem jest dostarczenie wysokiej przyczepności niezależnie od warunków pogodowych i od rodzaju nawierzchni. Nowy Roadtec 01 oferuje także większe przebiegi, uzyskiwane dzięki równomiernemu zużyciu i wysokiej stabilności przy dużych i niskich prędkościach.

Nowy produkt jest najmłodszym członkiem rodziny Roadtec, przeznaczonej dla motocykli sportowo-turystycznych, do której należą opony Roadtec Z6 oraz Roadtec Z8 Interact. Nowy Roadtec 01 jest ich następcą, oferują 10% większe przebiegi, oraz poprawioną przyczepność na mokrych i śliskich nawierzchniach. Roadtec Z8 Interact był najlepszą oponą w swojej klasie. Filozofia marki to jednak ciągłe zaangażowanie w badania i rozwój, których celem jest poprawianie produktów uznawanych na rynku za najlepsze.

NAS Analytics TAG

Efektem tych starań jest Roadtec 01, który utrzymując mocne więzy z osiągnięciami członków swojej rodziny, mocno odcina się od przeszłości i wykorzystuje zupełnie nowy sposób rozwoju i nowe kryteria oceny. To dlatego zatrzymując nazwę Roadtec, nowa opona nie otrzymała kolejnego numeru po Z8, ale oznaczono ją jako 01. Oznacza to, że mamy do czynienia z zupełnie nowym projektem, począwszy od użytych materiałów, przez profile opony i zastosowane mieszanki, skończywszy na rzeźbie bieżnika.

Kluczowe cechy:

  • Roadtec 01 ma zupełnie nowy układ bieżnika. W szczególności dotyczy to przedniej opony, której rowki bieżnika ułożone są względnie prostopadle do kierunku ruchu, po to aby zwiększyć mechaniczną przyczepność opony na mokrych nawierzchniach.
  • Powierzchnia kontaktu jest teraz krótsza i szersza, co gwarantuje dłuższe przebiegi opony
  • Innowacyjne mieszanki są doskonale dobrane do wymagań różnych kategorii motocyklistów. Dwuskładnikowa mieszanka tylnej opony z dużą domieszką krzemionki na brzegu opony zapewnia dobrą przyczepność w każdych warunkach i długie przebiegi. 100% domieszka krzemionki gwarantuje wysoką przyczepność i bezpieczeństwo w czasie hamowania, w szczególności na mokrych nawierzchniach.
  • Opasanie 0-stopni w połączeniu z technologią Interact poprawia stabilność i komfort, gwarantując przewidywalność i precyzję prowadzenia. 
  • Opona dostępna jest także w wersji dla motocykli ciężkich, oznaczona jako Heavy Weight Motorcycles (HWM).

Metzeler Roadtec 01 rozmiary

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr