tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mat Rebeaud - motocyklem po muzeum [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mat Rebeaud - motocyklem po muzeum [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.05.13, 10:10 Drukuj

Były Mistrz Świata i zwycięzca serii Red Bull X-Fighters, Mat Rebeaud, miał okazję spełnić swoje marzenie z dzieciństwa i w wyjątkowy sposób pozwiedzać Szwajcarskie Muzeum Transportu w Lucernie. Pozwiedzać i... przerobić na plac zabaw.

O tym, jak powstał ten niezwykły projekt, mówi sam Mat: - Jako dziecko przyjechałem tu z rodzicami i siostrą. Staliśmy przed tym samym samolotem, a teraz spełniło się moje marzenie z dzieciństwa, aby móc wykorzystać muzeum jako plac zabaw. Mogłem przeskoczyć nad tym samolotem, co było niesamowite. Jestem wielkim fanem wszelkiego rodzaju pojazdów silnikowych - czy to motocykli, samochodów, czy samolotów - to była wyjątkowa okazja, aby wjechać tu moim motocyklem elektrycznym i dorzucić małą cegiełkę do dziedzictwa tego wyjątkowego miejsca i Szwajcarii.

NAS Analytics TAG

Film został nakręcony w kilku miejscach w muzeum: na arenie, czyli centralnym placu, gdzie eksponatami są między innymi samoloty, w Red Bull World of Racing i Red Bull Media World. Jak przebiegała sesja wideo?

MR: - Kręcenie trwało tylko jeden dzień. Było intensywnie, ale wszystko działało. Imponujące, że pędziłem tak blisko pojazdów, które ukształtowały historię mobilności w Szwajcarii.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr