tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Masz w sobie ducha Dakaru? Podziel si kadrami i zgarnij prezenty od Diverse!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Masz w sobie ducha Dakaru? Podziel si kadrami i zgarnij prezenty od Diverse!

Autor: Redakcja 2020.01.15, 16:18 Drukuj

Dakar w pełni, a my mamy dla was zabawę związaną z najsłynniejszym i najtrudniejszym Rajdem Cross Country. Przy okazji chcemy rozdać zestawy atrakcyjnych upominków ufundowanych przez markę Diverse.

Właściciel marki Diverse został pierwszym w historii polskim partnerem Dakaru. Jako partner techniczny Diverse ma wyłączną licencję na projektowanie,  produkcję oraz dystrybucję na obszarze całego świata odzieży i akcesoriów sygnowanych znakiem Dakar.

NAS Analytics TAG

Od lat Diverse jest jedną z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Tworzy ubrania dla ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl a linia DEXT i jej limitowana seria sygnowana znakiem Dakar to najwyższy poziom dopasowany do jakości legendarnego rajdu. I właśnie z tej linii pochodzą ubrania, które marka Diverse przekazała dla was.

Co trzeba zrobić?

Chcemy zobaczyć wasze zdjęcia, video lub lub screeny z video, które udało wam się uchwycić w minionym sezonie lub nawet wcześniej, ale które będą powiązane z tzw. Dakar Spirit - Duchem Dakaru. Mogą to być ujęcia: akcji, sportu, wspólnego biwakowania podczas podróży na dwóch kółkach, ujęcia śmieszne, portretowe, ale przede wszystkim muszą być dobre i nawiązywać do tematu. Pomysł zależy od was.

Dla autorów trzech najlepszych zdjęć, które wybierzemy, przygotowaliśmy wraz z Diverse Extreme Team atrakcyjne nagrody:

1. miejsce - kurtka Dakar Perudex DEXT, czapka DEXT Dakar Navi II, portfel DEXT Dakar Turner III
2. miejsce - kamizelka Dakar DEXT Algedrix
3. miejsce - plecak DEXT Dakar Karmo

Jak widzicie jest o co powalczyć. Raz, że stylowe, dwa że wygodne, a trzy wytrzymałe.

Uwaga - czekamy wyłącznie na WASZE zdjęcia, video i screeny, które wrzucicie w komentarzach do postu konkursowego na naszym Facebooku. Materiały ściągnięte z internetu nie będą brane pod uwagę!

Konkurs trwa do północy w niedzielę, 19 stycznia, zwycięzców ogłosimy do wtorku, 21 stycznia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr