tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Master Kids Runda II Gdańsk - relacja

Master Kids Runda II Gdańsk - relacja

Autor: Informacja prasowa 2013.07.03, 08:19 Drukuj

W minioną sobotę w Gdańsku odbyła się II runda Master Kids - treningi w formie zawodów organizowane cyklicznie na różnych torach. Wyścigi odbyły się na prywatnym torze Rabbitsport. Obiekt został doskonale przygotowany, trasa wyrównana i wyprofilowana. Na linii startu zachowano oryginalny układ, taki sam jaki jest stosowany na prawdziwych zawodach. Ustawiono maszynę startów, strefę oczekiwania i wyznaczone miejsca prób startów przed maszyną oraz punkt zgłoszenia zawodników. Wszystko to służy nauce młodych adeptów by w przyszłości brali udział w zawodach i wiedzieli jak się zachować.

Imprezie towarzyszyła atmosfera pikniku. Zgromadzeni uczestnicy z rodzinami wypełnili parking a dzieci podekscytowane nie mogły doczekaæ siê pierwszych jazd. Całą zabawę trochê popsuła susza panująca na Pomorzu . Mimo polania toru szybko wysychająca nawierzchnia unosiła się podczas jazd tworząc tumany kurzu. Wśród zawodników na trening stawili się stali bywalcy oraz goście: Bartosz Strychanin -Automobilklub Gorzów, Damian Zdunek - Renault Zdunek Team, Jakub Długosz - Abaks Team.

W wyścigach na swoim terenie dominowali chłopcy z Cobra Rabittsport Team. MX 50 Senior Sajmon Zarach zwycierzył oba wyścigi, zaraz za nim przyjechali Artur Gałuszka MX Racing Team by Kowalski i Igor Lemańczyk MX Racing Team by Kowalski. Strasznie rozgoryczony po II wyścigu był Jakub Kowalski - prowadząc w stawce przez kilka okrążeń nie dawał szans rywalom, lecz upadek zniweczył starania. Podobną przygodę miał Bartosz Popielnicki, który również wycofał się z 2 wyścigu.

W klasie MX65 doskonałą formę prezentował Damian Zdunek wygrywając oba wyścigi . Kolejne pozycje za Damianem zajeli : Olaf Włodarczak i najstarszy wiekiem Dawid Drelich oraz Hubert Cybulski. Pechowy występ zaliczył Mikołaj Białecki Motorismo/ MX Racing Team by Kowalski- podczas II sesji treningowej popełnił błąd zaliczając upadek podczas skoku, co odbiło się w samych wyścigach. Serwis Motocyklowy Kowalski miał co robić i przywrócił w ostatnim momencie motocykl do stanu używalności. Miki zajmował w kolejnych wyścigach 5 poz.

Klasyfiikacja Treningu

MX50 Junior

1 #81 Micha³ Drypa 25 25
2 #100 Daniel Cybulski Cobra Rabittsport MX Team 22 22

MX50 Senior

1 #15 Sajmon Zarach- Cobra Rabittsport Met-Lak 25 25
2 #237 Artur Ga³uszka- MX RACING TEAM by KOWALSKI 22 22
3 #70 Igor Lemañczyk- MX RACING TEAM by KOWALSKI 20 20
4 #111 Bartosz Strychanin- Automobilklub Gorzów 14 16
5 #19 Kuba Kowalski- MX RACING TEAM by KOWALSKI 18 NU
6 #39 Bartosz Popielnicki- Cobra Rabittsport MX Team 16 NU

MX65

1 #507 Damian Zdunek- Renault Zdunek Team 25 25
2 #21 Olaf W³odarczak- Cobra Rabittsport MX Team 22 22
3 #23 Dawid Drelich- Cobra Rabittsport MX Team 18 20
4 #101 Hubert Cybulski- Cobra Rabittsport MX Team 20 18
5 #132 Miko³aj Bia³ecki- Motorismo/ MX Racing Team by Kowalski 16 16
6 # 777 Bartek Nieœcioruk- MX Racing Team by Kowalski 14 15
7 #963 Jakub D³ugosz- Abaks Team 15 NU

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę