tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Master Kids Runda II Gdańsk - relacja Advertisement
NAS Analytics TAG
2019 10 04 Husqvarna Enduro2020 billboard
NAS Analytics TAG

Master Kids Runda II Gdańsk - relacja

Autor: Informacja prasowa 2013.07.03, 08:19 Drukuj

W minioną sobotę w Gdańsku odbyła się II runda Master Kids - treningi w formie zawodów organizowane cyklicznie na różnych torach. Wyścigi odbyły się na prywatnym torze Rabbitsport. Obiekt został doskonale przygotowany, trasa wyrównana i wyprofilowana. Na linii startu zachowano oryginalny układ, taki sam jaki jest stosowany na prawdziwych zawodach. Ustawiono maszynę startów, strefę oczekiwania i wyznaczone miejsca prób startów przed maszyną oraz punkt zgłoszenia zawodników. Wszystko to służy nauce młodych adeptów by w przyszłości brali udział w zawodach i wiedzieli jak się zachować.

Imprezie towarzyszyła atmosfera pikniku. Zgromadzeni uczestnicy z rodzinami wypełnili parking a dzieci podekscytowane nie mogły doczekaæ siê pierwszych jazd. Całą zabawę trochê popsuła susza panująca na Pomorzu . Mimo polania toru szybko wysychająca nawierzchnia unosiła się podczas jazd tworząc tumany kurzu. Wśród zawodników na trening stawili się stali bywalcy oraz goście: Bartosz Strychanin -Automobilklub Gorzów, Damian Zdunek - Renault Zdunek Team, Jakub Długosz - Abaks Team.

NAS Analytics TAG

W wyścigach na swoim terenie dominowali chłopcy z Cobra Rabittsport Team. MX 50 Senior Sajmon Zarach zwycierzył oba wyścigi, zaraz za nim przyjechali Artur Gałuszka MX Racing Team by Kowalski i Igor Lemańczyk MX Racing Team by Kowalski. Strasznie rozgoryczony po II wyścigu był Jakub Kowalski - prowadząc w stawce przez kilka okrążeń nie dawał szans rywalom, lecz upadek zniweczył starania. Podobną przygodę miał Bartosz Popielnicki, który również wycofał się z 2 wyścigu.

W klasie MX65 doskonałą formę prezentował Damian Zdunek wygrywając oba wyścigi . Kolejne pozycje za Damianem zajeli : Olaf Włodarczak i najstarszy wiekiem Dawid Drelich oraz Hubert Cybulski. Pechowy występ zaliczył Mikołaj Białecki Motorismo/ MX Racing Team by Kowalski- podczas II sesji treningowej popełnił błąd zaliczając upadek podczas skoku, co odbiło się w samych wyścigach. Serwis Motocyklowy Kowalski miał co robić i przywrócił w ostatnim momencie motocykl do stanu używalności. Miki zajmował w kolejnych wyścigach 5 poz.

Klasyfiikacja Treningu

MX50 Junior

1 #81 Micha³ Drypa 25 25
2 #100 Daniel Cybulski Cobra Rabittsport MX Team 22 22

MX50 Senior

1 #15 Sajmon Zarach- Cobra Rabittsport Met-Lak 25 25
2 #237 Artur Ga³uszka- MX RACING TEAM by KOWALSKI 22 22
3 #70 Igor Lemañczyk- MX RACING TEAM by KOWALSKI 20 20
4 #111 Bartosz Strychanin- Automobilklub Gorzów 14 16
5 #19 Kuba Kowalski- MX RACING TEAM by KOWALSKI 18 NU
6 #39 Bartosz Popielnicki- Cobra Rabittsport MX Team 16 NU

MX65

1 #507 Damian Zdunek- Renault Zdunek Team 25 25
2 #21 Olaf W³odarczak- Cobra Rabittsport MX Team 22 22
3 #23 Dawid Drelich- Cobra Rabittsport MX Team 18 20
4 #101 Hubert Cybulski- Cobra Rabittsport MX Team 20 18
5 #132 Miko³aj Bia³ecki- Motorismo/ MX Racing Team by Kowalski 16 16
6 # 777 Bartek Nieœcioruk- MX Racing Team by Kowalski 14 15
7 #963 Jakub D³ugosz- Abaks Team 15 NU

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę