tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez złamał rękę! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marc Marquez złamał rękę!

Autor: Lovtza 2015.09.30, 16:21 Drukuj

Marc Marquez zapewne marzy o tym, aby ten sezon się już zakończył. Pech i seria porażek najprawdopodobniej uniemożliwią Hiszpanowi obronę tytułu w tym sezonie. Jakby na domiar złego Marquez złamał wczoraj lewą rękę podczas upadku na rowerze górskim…

Dziś rano zawodnik Hondy operowany był w szpitalu Universitario Dexeus w Barcelonie. To już druga operacja jego lewej ręki w tym sezonie, po tym jak Marquez uszkodził dłoń podczas wypadku na motocyklu offroadowym. Jeśli leczenie przebiegało będzie po myśli lekarzy, jest szansa że Marquez wystartuje w Grand Prix Japonii.

NAS Analytics TAG

Dr. Xavier Mir po operacji skomentował: "Operowaliśmy Marca Marqueza w związku ze złamaniem zewnętrznej kości śródręcza jego lewej dłoni. Operacja obejmowała ustawienie koście oraz jej ustabilizowanie za pomocą tytanowej płytki oraz sześciu śrub".

"Po zespoleniu kości tkanki miękkie zostały zamknięte i zszyte, zastosowaliśmy bandaż ochronny oraz usztywnienie palca. Marc pozostanie w szpitalu przez kolejne 24 godziny, a po 48 godzinach rozpocznie rehabilitację".

Uraz Marqueza może mieć bezpośredni wpływ na rywalizację pomiędzy zawodnikami Yamahy - Lorenzo i Rossim. Tylko Marquez był w stanie walczyć z nimi i zmieniać bieg rywalizacji, co może sprzyjać Rossiemu. Będący na prowadzeniu Włoch ma ułatwione zadanie, aby być w najbliższych wyścigach w ścisłej czołówce (na pierwszym lub drugim miejscu), co wydanie ułatwić mu może zdobycie dziesiątego tytułu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę