tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Maciek Giemza i Micha Kociuszko w Baja Drawsko. Debiutuj w Polaris Polska Racing Team
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Maciek Giemza i Micha Kociuszko w Baja Drawsko. Debiutuj w Polaris Polska Racing Team

Autor: Informacja prasowa 2024.04.19, 13:52 Drukuj

Na starcie Columna Medica Baja Drawsko, odbywającej się w dniach 19 - 20 kwietnia  2024 zobaczymy Polaris Polska Racing Team w nowym składzie. Oprócz kierowców ATV, w dwóch bliźniaczych pojazdach RZR Pro R pojawią się Maciej Giemza z Rafałem Martonem oraz Michał Kościuszko z Arturem Kordalą.

Columna Medica Baja Drawsko to pierwsza runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych oraz II runda Pucharu Europy Cross Country FIA CEZ, która rozpoczyna sezon rajdów Cross Country w Polsce. Do rywalizacji na Poligonie Drawskim stanie ponad 100 kierowców z Polski, Czech, Węgier oraz Litwy. Wśród nich za kierownicą RZR Pro R zobaczymy Michała Kościuszko, który po 11 latach wraca do motorsportu.

NAS Analytics TAG

Jestem podekscytowany dołączeniem do Polaris Polska Racing Team i zbliżającym się pierwszym startem w jego barwach. - mówi kierowca Michał Kościuszko.

Przed Michałem znanym do tej pory z rajdów samochodowych nie lada wyzwanie. Zmienia się nie tylko to, czym będzie się ścigał, ale także teren, po którym będzie jechał.  Znane wcześniej i perfekcyjnie opanowane trasy, ustąpią nierównościom i nieznanym przeszkodom wyłaniającym się z za zakrętu.

Nie czuję presji wyniku, chciałbym dobrze się bawić i lepiej zrozumieć ten sport. - mówi kierowca i dodaje:  Trzymajcie za nas kciuki.

Nieco inaczej ma się sytuacja Maćka Giemzy, który w rajdach Cross Country ma już ogromne doświadczenie. Były kierowca motocykla doskonale wie, czego może spodziewać się na drawskich bezdrożach. Natomiast niewątpliwą zmianą będą nawigacyjne wskazówki pilota, siedzącego na fotelu obok.

Pierwszy raz tak bardzo nie mogę się doczekać startu w rajdzie, w którym jest przede mną tyle niewiadomych: zmiana pojazdu, pilot mówiący do ucha, inna perspektywa terenu. Przed nami ogromne wyzwanie i chcemy w ten weekend zebrać jak najwięcej informacji o pojeździe i o moim tempie na odcinkach specjalnych.

Tempa na pewno nie zabraknie quadowcom z zespołu: mistrzowi i wicemistrzowi Polski w Rajdach Baja: Adamowi Krysiakowi i Ireneuszowi Ostafinowi. Zawodnicy Polaris Polska Racing Team ponownie będą rywalizować w Mistrzostwach Polski Rajdów Baja w klasie Q4 przemierzając odcinki specjalne na Scramblerach XP 1000 S marki Polaris.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr