tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta F4 2010 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta F4 2010

Autor: Piotr Jędrzejak 2009.11.05, 13:09 4 Drukuj

Oficjalne zdjęcia i film z nowym modelem F4

Nowy model F4 jest dość mocno przekonstruowany. Za to zadanie zabrał się oczywiście Massimo Tamburini. Zmiany objęły zarówno stylistykę, silnik, jak i ramę. Co do wyglądu, maszyna otrzymała nowe owiewki z dużą ilością załamań i ostrych linii oraz zmodernizowany układ wydechowy typu 4-w-1, wyposażony w bardzo ciekawe, poczwórne końcówki. Do oświetlania drogi posłużą nowe, bi-xenonowe lampy. W kloszach z przodu jak i z tyłu, znajdzie się też miejsce na efektownie wyglądające LEDy.

Rama jest delikatnie przekonstruowana, ma lekko zmienione wymiary. Wahacz tylny jest dłuższy niż w poprzednim modelu, a zawieszenie będzie w pełni regulowane.

Jednostka napędowa F4 jest kompaktową, 4-cylindrową rzędówką o pojemności 998 cm3. Ma ona dostarczać 186 KM przy 12 900 obr./min i będzie wyposażona w podwójne wtryski oraz zawory umieszczone radialnie. O idealne panowanie nad maszyną zadba sprzęgło antyhoppingowe oraz ośmiostopniowy (!) system kontroli trakcji.

Enrico D'Onofrio - dyrektor zarządzająy MV Agusty: „Wypuszczenie zmodernizowanej F4 jest kontynuacją drogi rozpoczętej przez nową Brutale.Drogi, która ma prowadzić do ponownego zapisywania kart w historii chwalebnej oraz pełnej zwycięstw. F4 powstała z projektu, mającego na celu poprawę znakomitości, jaką jest mikstura sztuki projektowania i osiągów sportowych. Patrząc w przyszłość, inwestujemy w rozwój nowych pomysłów; poszerzanie wachlarza naszych niecodziennych motocykli."

Zapraszamy do obejrzenia filmu, prezentującego MV Agustę F4 w akcji:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę