tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Łódź - Moto Days 2018

Łódź - Moto Days 2018

Autor: Barry 2017.11.17, 22:56 Drukuj

Pokazy najnowszych kolekcji odzieży motocyklowej, prezentacje akcesoriów, warsztaty i branżowe spotkania - to wszystko, a nawet jeszcze więcej, przygotowała dla swoich partnerów z całej Polski firma Inter Motors.

W tej chwili na motocyklowej mapie Polski jest już ponad 300 punktów, w których można kupić szeroki asortyment oferowany przez Inter Motors. W portfolio firmy są takie marki, jak m.in.: Shark, Alpinestars, Oxford, Nolan, TRW, Exide (wysokiej jakości akumulatory motocyklowe), Castrol, Adrenaline, Fly, Ixon, Falco, Macna, a od niedawna również SMK (potężny, indyjski producent kasków).

Moto Days 2018 w łódzkiej ASP

Przedstawiciele Inter Motors, chcąc zaprezentować nowe kolekcje na przyszłoroczny sezon, organizują imprezę na niespotykaną skalę. Moto Days 2018 odbywa się w ten weekend, w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Prezentacje łączą się tutaj ze specjalnymi warsztatami i spotkaniami z przedstawicielami poszczególnych marek, którzy przyjechali do Polski, aby dzielić się swoją wiedzą na temat nowych ofert. Piątkowe, wieczorne pokazy mody motocyklowej przybrały z kolei formę wielkiego, artystycznego przedstawienia.

Oxford to teraz również odzież motocyklowa

Szczególnie mocno zaciekawiła nas poszerzona oferta firmy Oxford, która do niedawna była kojarzona wyłącznie z akcesoriami i wszelkiego typu motocyklowymi torbami podróżniczymi. Od tego roku Oxford oferuje również szeroką gamę odzieży motocyklowej różnego typu.

Kaski SMK w Polsce

Kolejna ciekawostka to zupełna nowość w portfolio Inter Motors, czyli kaski indyjskiej marki SMK, które mają konkurować m.in. z produktami LS2. Ceny kasków SMK pozycjonują je gdzieś pomiędzy produktami marki Ispido oraz Nolan. Jak tylko będzie okazja, na pewno przyjrzymy się bliżej i przetestujemy któryś z modeli SMK. Marka jest już dobrze znana na całym świecie, choć podbój rynków europejskich rozpoczęła dopiero 2 lata temu.

Relacja na żywo

Moto Days to branżowa, zamknięta impreza, skierowana głównie do dilerów i partnerów Inter Motors. W związku z tym, że Ścigacz.pl objął medialny patronat medialny nad Moto Days 2018, zajrzeliśmy z naszą kamerą do środka, aby podejrzeć, co w rynku piszczy. Zapraszamy na krótki spacer pomiędzy stoiskami poszczególnych marek (transmitowaliśmy na żywo na naszym facebooku).

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę