tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 LS2 FF324 Metro

LS2 FF324 Metro

Nowy kask szczękowy LS2 to kolejny krok na drodze rozwoju marki. Oryginalna stylistyka i nowatorskie rozwiązania przenoszą LS2 na wyższy poziom. FF324 Metro posiada podwójną homologację ECE 22.05 P/J. Jego wykonana z kompozytu poliwęglanowego HPTT skorupa wytwarzana jest w 3 rozmiarach, dzięki czemu można uzyskać doskonałe dopasowanie kasku nie tylko do rozmiaru głowy ale też do całej sylwetki motocyklisty. Panele na szczęce kasku zakrywają otwory wentylacyjne. Możne je zdemontować, dzięki czemu przepływ powietrza znacznie się zwiększa, co z pewnością przyniesie ulgę podczas jazdy w najgorętsze dni. Panele dodatkowo pełnią funkcję dekoracyjną. Dzięki temu, że dostępne są w różnych kolorach jako osobne akcesorium, pozwalają na personalizację kasku i tworzenie ciekawych kompozycji kolorystycznych. Panele wypełnienia wycinane są laserowo a tkanina wyściółki ma właściwości oddychające i antybakteryjne. Wyściółkę można demontować i prać. Szeroki wizjer Lexan można uzupełnić o pinlock Max Vision. Dzięki blendzie łatwiej będzie podróżować w pełnym słońcu.

Kluczowe cechy:

  • Skorupa z termoplastycznego kompozytu HPTT, 3 rozmiary skorupy
  • Demontowalne panele boczne, dodatkowe kanały wentylacyjne
  • Demontowalne wnętrze z materiałów antybakteryjnych i odprowadzających wilgoć
  • Wizjer: 3D Optically Correct, anti-scratch, pinlock max Vision, blenda przeciwsłoneczna, szybki demontaż bez użycia narzędzi
  • Zapięcie mikrometryczne
  • Waga: 1550 g
LS2 FF324 Metro
Szczekowiec LS2 FF324 Metro
Kask LS2 FF324 Metro
LS2 FF324 Metro kask

Więcej o LS2 FF324 Metro

Brak informacji, dotyczących LS2 FF324 Metro

Filmy o LS2 FF324 Metro

Brak filmów, przedstawiających LS2 FF324 Metro

Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę