tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kurtka z pokrowcem na motocykl. Ciekawy i całkowicie nieprzydatny wynalazek z Kickstartera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kurtka z pokrowcem na motocykl. Ciekawy i całkowicie nieprzydatny wynalazek z Kickstartera

Autor: Rafał Raff Betnarski 2018.02.09, 13:32 2 Drukuj

Kurtka motocyklowa ze zintegrowanym pokrowcem na motocykl to nowy projekt, który pojawił się na platformie Kickstarter. Niestety, pomysłodawca zapomniał do czego przede wszystkim służyć ma motocyklowa odzież.

Pomysł wydaje się genialny w swojej prostocie. Niebrzydka kurtka motocyklowa posiada na plecach specjalną komorę, gdzie przechowywany jest pokrowiec na motocykl. Ten, ukryty w kompresyjnej, wodoodpornej torbie nie powiększa znacząco tyłu kurtki, co wydaje się wygodnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby ochronić swoje cacko przed atmosferą.

NAS Analytics TAG

W pierwszej chwili, oglądając film, spodobał nam się pomysł wynalazcy z Hong-Kongu. Każdy sposób na przewożenie czegokolwiek w motocyklu warty jest uwagi, zwłaszcza, gdy jedzie się w dalszą podróż.

Po bardziej wnikliwym przyjrzeniu się kurtce znaleźliśmy jednak kilka problemów. Pierwszy to taki, że pokrowiec przed włożeniem do torby i kieszeni z tyłu kurtki musi być bardzo dokładnie złożony, w przeciwnym razie będzie dla nas jak garb dla Quasimodo.

To jednak nie jest najgorsze. Kurtka nie posiada żadnych elementów ochrony biernej. Wynalazca zapomniał o takich sprawach jak tarcie podczas wypadku czy ochrona przed uderzeniami. Kurtka wykonana jest ze zwykłego materiału, nie posiada protektorów ani niczego, co mogłoby ochronić motocyklistę w krytycznej sytuacji.

Tak więc ekipo Astric - do roboty, dopracujcie swój pomysł, a potem dopiero zbierajcie na niego pieniądze. Na razie wasza kurtka jest dla motocyklistów bezużyteczna.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę