tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kup opony Metzeler Sportec M9RR lub Roadtec 01 SE i zapewnij sobie dodatkowe bezpieczeństwo dzięki specjalnej promocji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kup opony Metzeler Sportec M9RR lub Roadtec 01 SE i zapewnij sobie dodatkowe bezpieczeństwo dzięki specjalnej promocji

Autor: Informacja prasowa 2021.04.07, 08:33 2 Drukuj

Polski oddział producenta opon Metzeler przygotował ciekawą akcję promocyjną. Osoby, które kupią opony Sportec M9RR lub Roadtec 01 SE otrzymają prezent, który dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo na drodze.

W ramach akcji promocyjnej klienci otrzymają ochraniacz pleców Dainese. Co należy zrobić by otrzymać prezent? Przede wszystkim musicie kupić komplet opon Sportec M9RR lub Roadtec 01 SE, a następnie zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej Metzeler. Promocja ruszyła 1 kwietnia i potrwa do 31 maja lub do wyczerpania puli ochraniaczy.

NAS Analytics TAG

2021 04 Box Metzeler Sportec M9RR Roadtec 01 SE

Kup opony Metzeler, odbierz wyjątkowy prezent

Tylko do końca maja do kompletu opon Metzeler Sportec M9RR lub Roadtec 01 otrzymasz prezent, który dodatkowo zwiększy twoje bezpieczeństwo na drodze. Sprawdź szczegóły promocji.

KUP OPONY I SKORZYSTAJ Z PROMOCJI »

Metzeler Sportec M9RR wprowadza właściwości jezdne sportowych opon do codziennego użytku. Ma za zadanie zwiększyć przyjemność z jazdy i sprawić, że żadne warunki na drodze nie będą zaskoczeniem dla użytkownika. Roadtec 01 SE to z opony przeznaczone dla posiadaczy motocykli z kategorii Sport Touring. W tym modelu sportowe prowadzenie i osiągi spotykają się z bezpieczeństwem na mokrej nawierzchni i długą żywotnością.

Więcej informacji na temat akcji promocyjnej Metzeler oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie internetowej producenta.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę