tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM nowy zestaw kufrów NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM nowy zestaw kufrów

Autor: Anna Jędrasiak 2009.02.10, 16:22 2 Drukuj

Adventure Case Set to propozycja KTMa na długie podróże. Twarde kufry na pewno doceni bardzo wielu kierowców pakuj±cych się nie tylko na dalek± wyprawę. W zestawie znajdziemy boczne kufry, każdy o pojemno¶ci 32 litrów. Zostały one wykonane tak, aby sprostać każdym, nawet najbardziej ekstremalnym warunkom. Oczywi¶cie s± one w pełni wodoszczelne, a zapakowany w nie bagaż dojedzie suchy na miejsce, nawet mimo przeprawiania się przez rzeki.

Jeżeli 62 litry to za mało w ofercie KTMa znajdziecie również top case o pojemno¶ci 42 litrów. Opcjonalnie można do niego zamontować oparcie dla pasażera. Do wszystkich kufrów dostępne s± wewnętrzne torby, które można wyj±ć i zabrać ze sob± do hotelu czy wrzucić do namiotu. Adventure Case Set dostępny jest w czarnym kolorze.

torba wewnetrzna
NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: nover 11/02/2009 14:43

:)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę