tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jeansy Crusher - naszym okiem NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jeansy Crusher - naszym okiem

Autor: Coobin 2008.06.13, 13:24 1 Drukuj

Jeansy na dobre zagościły w motocyklowej modzie. Dzisiaj przyjrzymy się spodniom Crusher firmy Redline.

Czasy kiedy na myśl o spodniach motocyklowych z jeansu pukano się w czoło dawno minęły. Tego typu spodnie jako produkt obroniły się same. Po pierwsze są wygodne, nie odstraszają typowo motocyklowym wyglądem, są idealne na letnie upały, przy czym wyposażone w ochraniacze nie tracą na bezpieczeństwie. Podobnie jest ze spodniami Crusher polskiego producenta Redline. Wykonane są one z dobrej jakości jeansu oraz posiadają klasyczny krój z lekkim poszerzeniem na udach.  Do jakości wykonania nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Zamki oraz kieszenie wykonane są poprawnie, a szwy nie budzą żadnych zastrzeżeń. Spodnie wyposażone są w kevlarowe wstawki na udach oraz kolanach. Pozytywnie wpływają one na wytrzymałość spodni oraz polepszają swobodę ruchów. W razie upadku nasze kolana chronić będą dwuwarstwowe certyfikowane protektory CE. Gdy zajdzie taka potrzeba, można je odpiąć i wtedy ze spodni można korzystać na co dzień, nie tylko do celów motocyklowych.

NAS Analytics TAG

Reasumując spodnie Crusher stanowią ofertę o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Za niewiele ponad 350 zł otrzymujemy wygodnie spodnie jeansowe, idealne na letnie upały. Przy tym wygoda użytkowania nie oznacza rezygnacji z bezpieczeństwa, a to dzięki wbudowanym ochraniaczom. Według mnie każdy pasjonat dwóch kółek oprócz ubrań skórzanych powinien posiadać w swojej szafie jeansowe spodnie motocyklowe.

Crusher nogawka zblizenie
Redline Crusher back
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Redline logo
Redline spodnie nogawka
Redline Crusher front
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę