tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jeansy Crusher - naszym okiem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jeansy Crusher - naszym okiem

Autor: Coobin 2008.06.13, 13:24 1 Drukuj

Jeansy na dobre zagościły w motocyklowej modzie. Dzisiaj przyjrzymy się spodniom Crusher firmy Redline.

Czasy kiedy na myśl o spodniach motocyklowych z jeansu pukano się w czoło dawno minęły. Tego typu spodnie jako produkt obroniły się same. Po pierwsze są wygodne, nie odstraszają typowo motocyklowym wyglądem, są idealne na letnie upały, przy czym wyposażone w ochraniacze nie tracą na bezpieczeństwie. Podobnie jest ze spodniami Crusher polskiego producenta Redline. Wykonane są one z dobrej jakości jeansu oraz posiadają klasyczny krój z lekkim poszerzeniem na udach.  Do jakości wykonania nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Zamki oraz kieszenie wykonane są poprawnie, a szwy nie budzą żadnych zastrzeżeń. Spodnie wyposażone są w kevlarowe wstawki na udach oraz kolanach. Pozytywnie wpływają one na wytrzymałość spodni oraz polepszają swobodę ruchów. W razie upadku nasze kolana chronić będą dwuwarstwowe certyfikowane protektory CE. Gdy zajdzie taka potrzeba, można je odpiąć i wtedy ze spodni można korzystać na co dzień, nie tylko do celów motocyklowych.

NAS Analytics TAG

Reasumując spodnie Crusher stanowią ofertę o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Za niewiele ponad 350 zł otrzymujemy wygodnie spodnie jeansowe, idealne na letnie upały. Przy tym wygoda użytkowania nie oznacza rezygnacji z bezpieczeństwa, a to dzięki wbudowanym ochraniaczom. Według mnie każdy pasjonat dwóch kółek oprócz ubrań skórzanych powinien posiadać w swojej szafie jeansowe spodnie motocyklowe.

Crusher nogawka zblizenie
Redline Crusher back
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Redline logo
Redline spodnie nogawka
Redline Crusher front
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr