tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak przerobić Harleya na Enduro?

Jak przerobić Harleya na Enduro?

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2011.05.10, 14:58 Drukuj

Terenowy Harley-Davidson. KTM, boisz się?

Wjechać Harleyem w teren można jedynie przez pomyłkę lub braki w technice jazdy. Nikt z premedytacją nie chce raczej babrać chromów w błocie i targać swojego pupila po krzakach. A jednak. Baja Iron to firma, na której czele stoi Gary Strueter, człowiek z doświadczeniem z Hill Climbingu, MX i o wiele za szybkiej jeździe po pustyni. Gary, jako zwolennik sprawdzania, co jeszcze jest możliwe, wziął Sportstera i krótko mówiąc, przerobił go na enduro.

Modyfikacje obejmują całkowicie nowe zawieszenie USD, długie błotniki, terenowe opony, wysoko poprowadzony układ wydechowy, napęd łańcuchem, kierownicę, handguardy i kilka innych offroadowych drobiazgów. Każdy właściciel Sportstera z lat 1986-2011 może podstawić swój sprzęt do Baja Iron i odebrać go w uterenowionej formie. Sportster zdaje się być swoistym odpowiednikiem Suzuki DR650 lub Yamahy TTR 600. Ciekawe, czy 400-kilogramowa Electra ma aspiracje przeobrażenia się w ekwiwalent BMW R1200GS...

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę