tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak przerobić Harleya na Enduro?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak przerobić Harleya na Enduro?

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2011.05.10, 14:58 Drukuj

Terenowy Harley-Davidson. KTM, boisz się?

Wjechać Harleyem w teren można jedynie przez pomyłkę lub braki w technice jazdy. Nikt z premedytacją nie chce raczej babrać chromów w błocie i targać swojego pupila po krzakach. A jednak. Baja Iron to firma, na której czele stoi Gary Strueter, człowiek z doświadczeniem z Hill Climbingu, MX i o wiele za szybkiej jeździe po pustyni. Gary, jako zwolennik sprawdzania, co jeszcze jest możliwe, wziął Sportstera i krótko mówiąc, przerobił go na enduro.

Modyfikacje obejmują całkowicie nowe zawieszenie USD, długie błotniki, terenowe opony, wysoko poprowadzony układ wydechowy, napęd łańcuchem, kierownicę, handguardy i kilka innych offroadowych drobiazgów. Każdy właściciel Sportstera z lat 1986-2011 może podstawić swój sprzęt do Baja Iron i odebrać go w uterenowionej formie. Sportster zdaje się być swoistym odpowiednikiem Suzuki DR650 lub Yamahy TTR 600. Ciekawe, czy 400-kilogramowa Electra ma aspiracje przeobrażenia się w ekwiwalent BMW R1200GS...

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę