tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ice Speedway - tylko dla twardzieli NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Ice Speedway - tylko dla twardzieli

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.03.01, 10:28 Drukuj

Ice Speedway to coś w stylu żużla, ale bardziej hardkorowe. Głównie dlatego, że wszystko dzieje się na lodzie, w przejmującym mrozie. To sport tylko dla twardzieli. Ludzi, którzy w dzieciństwie nigdy nie lecieli do mamy, kiedy weszła im drzazga w palec. Ice Speedway to totalny hardkor.

Twardzielem w tym przypadku jest Franz Zorn, as tego sportu i Mistrze Europy z 2008 roku. Aktualnie zajmuje się on szkoleniem młodego kota, Mikkeka B. Jensena. Zobaczcie jak my idzie. Zwróćcie też uwagę, jak bardzo dynamiczny jest to sport i z jaką prędkością zawodnik jeździ po lodzie.

NAS Analytics TAG

Jeśli byłyby jakieś wątpliwości, czy Zorn jest Yodą tej dziedziny, zobaczcie jego przejazd i pochylenia na początku filmu. Wheelie na 1,5 metra na wyjściu z zakrętu, na lodzie, wcale nie wygląda na popisywanie się…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę