tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hell's Gate 2019 - piekielny wyścig enduro
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hell's Gate 2019 - piekielny wyścig enduro

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2019.01.02, 18:25 Drukuj

Są takie zawody enduro, przy których trudy wszystkich innych blakną. Hell’s Gate, czyli Brama Piekieł, to odbywający się we włoskiej Toskanii ekstremalny wyścig, w którym szanse mają tylko najtwardsi i najlepiej wytrenowani zawodnicy.

Najbliższa, szesnasta już edycja Hell’s Gate odbędzie się w dniach 15-16 lutego 2019 w toskańskim miasteczku Castelvecchio Pascoli. W tych zawodach wszystko jest ekstremalne: podłoże, wzniesienia, przeszkody i pogoda, która w lutym jest strasznym przeciwnikiem nawet we Włoszech. Aktualnie tytuł mistrzowski dzierży Hiszpan Mario Roman, który w zeszłym roku zwyciężył jadąc na motocyklu marki Sherco.

NAS Analytics TAG

Zawody Hell’s Gate wymyślił 16 lat temu Fabio Fasola. Jest to wyścig dwustopniowy: rano odbywa się pierwszy wyścig, z którego 30 najlepszych zawodników wchodzi do rundy finałowej, w której nie ma litości i marudzenia. To jeden wielki odcinek specjalny, z którego odpadają wszyscy, którzy mają opóźnienie większe niż 30 minut w stosunku do prowadzącego. Na sam koniec trasy śmiałków czeka piekielnie ciężki i stromy podjazd, na którym mogą na szczęście korzystać z pomocy kibiców.

Jeśli chcecie się zmierzyć z tym wyzwaniem, możecie się jeszcze zapisać na oficjalnej stronie zawodów. Jeśli nie czujecie się absolutnymi gladiatorami enduro, organizatorzy przygotowali również mniej wymagający wyścig Hell’s Gate Lite. Zapraszamy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę