tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hardkorowa telewizja Marcusa Walza
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hardkorowa telewizja Marcusa Walza

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2012.12.14, 10:42 4 Drukuj

Nisko i szeroko. Tak w telegraficznym skrócie można opisać Walz Hardcore Cycles, słynny niemiecki warsztat customowy, który zajmuje się budowaniem niesamowitych rzeczy.

NAS Analytics TAG

Na kanale Walza na Youtube można znaleźć różne fajne rzeczy, np. WalzTV, w którym możemy zobaczyć od kuchni budowę hardkorowych sprzętów i kulisy kręcenia materiałów video i sesji fotograficznych. Na poniższym filmie możecie zobaczyć sesję na torze(!) Hockenheimring wraz z Ferrari 599 GTO. Warto dodać, że motocykl, który  możecie oglądać na filmie jest swoistym trybutem na cześć potwora z Maranello. Szerokie opony, dużo ich palenia i ujęcia z helikoptera. Czyli wszystko to, co lubimy najbardziej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor: 4 14/12/2012 13:17

e ten motocykl nie umie skrca :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr