tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hardkorowa telewizja Marcusa Walza NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Hardkorowa telewizja Marcusa Walza

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2012.12.14, 10:42 4 Drukuj

Nisko i szeroko. Tak w telegraficznym skrócie można opisać Walz Hardcore Cycles, słynny niemiecki warsztat customowy, który zajmuje się budowaniem niesamowitych rzeczy.
NAS Analytics TAG
Na kanale Walza na Youtube można znaleźć różne fajne rzeczy, np. WalzTV, w którym możemy zobaczyć od kuchni budowę hardkorowych sprzętów i kulisy kręcenia materiałów video i sesji fotograficznych. Na poniższym filmie możecie zobaczyć sesję na torze(!) Hockenheimring wraz z Ferrari 599 GTO. Warto dodać, że motocykl, który  możecie oglądać na filmie jest swoistym trybutem na cześć potwora z Maranello. Szerokie opony, dużo ich palenia i ujęcia z helikoptera. Czyli wszystko to, co lubimy najbardziej.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę