tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 GP Aragonii ju w ten weekend!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

GP Aragonii ju w ten weekend!

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.09.25, 09:20 Drukuj

W ten weekend 14.runda motocyklowych mistrzostw świata MotoGP zawita na tor Motorland Aragon w Hiszpanii. Obiekt, na którym będą ścigać się zawodnicy nie należy do łatwych torów z powodu licznych ostrych zakrętów, które będą musieli pokonywać startujący kierowcy. Liczy on 5344 metrów, a jego najdłuższa prosta ma aż 968 metrów. Obiekt został wybudowany w 2009 roku i położony jest 280 km od Barcelony i 102 km od Saragossy. 

Niekwestionowanym faworytem wyścigu w Hiszpanii będzie lider klasyfikacji MotoGP Marc Marquez, który pojedzie u siebie na torze, który bardo dobrze zna. Rok temu Hiszpan na Motorland Aragon był najlepszy, zostawiając za sobą resztę zawodników. Czy tym razem będzie podobnie? Marquez na pewno będzie chciał zrehabilitować się za nieudany strat podczas GP San Marino, gdzie ukończył wyścig na odległej 15 pozycji ze względu na zaliczoną kraksę.

NAS Analytics TAG

Plany obecnego lidera pokrzyżować mogą jedynie Jorge Lorenzo, Dani Pedrosa i Valentino Rossi. Reszta stawki raczej nie jest w stanie walczyć o zwycięstwo. Ten smutny, ale oczywisty wniosek jest ilustracją tego jak przewidywalne stały się zmagania w klasie królewskiej. Warto odnotować fakt, że po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją na tor wraca Nicky Hayden.

Relację z Grand Prix Aragonii będzie można śledzić na kanale Polsat Sport News.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr