tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 GNG-STUDIO AEROGRAFU
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

GNG-STUDIO AEROGRAFU

Zajmujemy się malowaniem artystycznym motocykli (aerografią). Naprawiamy owiewki, powłoki lakiernicze, malujemy na nowo. Jeżeli chcecie by Wasze moto, kask, quad, skuter zyskały unikalny charakter. Zapraszamy do nas. Robimy projekty i doradzamy.

Adres

ul. Średnia 4B, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel: 784-544-295, e-mail: gng.biuro@gmail.com WWW:

OPIS FIRMY

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Jesteśmy dość świeżą firma na polskim rynku aerograficznym. Nie mniej jednak reprezentujemy swoją pracą i podejściem świeżość i wysoki polot. Zapraszamy serdecznie wszystkich. Jeżeli macie moto do naprawy również możemy się tym zając pod wzgledem lakierniczym, spawamy uszkodzone owiewki. Od Pażdziernika do końca roku mamy dla klientów oferty specjalne jak np: malowanie artystyczne kasku gratis, przy malowaniu całego motocykla. Znizki i rabaty dla powtórnych klientów. Rabaty pozasezonowe. Polecamy sie;]

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę