tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dunlop RoadSmart II - synonim pewności NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dunlop RoadSmart II - synonim pewności

Autor: Informacja prasowa 2015.01.16, 13:46 Drukuj

RoadSmart II to flagowa opona sportowo-turystyczna marki Dunlop, która uzyskała uznanie wśród użytkowników za doskonałą pracę w różnorodnych warunkach. Połączenie dwóch innowacyjnych technologii – JointLess Belt (JLB) oraz Multi-Tread (MT) znacznie poprawia osiągi w ciężkich motocyklach o wysokiej mocy, od jednośladów turystycznych do ciężkich motocykli terenowych.

System JLB (konstrukcja bezkońcowego opasania) pozwala na szybszą jazdę przy zachowaniu wysokiej stabilności prowadzenia. Z kolei technologia Multi-Tread (MT) poprawia przyczepność podczas pokonywania zakrętów na suchej i mokrej powierzchni. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu twardszego składnika mieszanki w środkowej części opony oraz specjalnej, miękkiej krzemionki w barku opony. Ta pierwsza mieszanka jest w kontakcie z nawierzchnią gdy motocykl jedzie prosto, natomiast druga  – o wyższej przyczepności – kiedy motocykl składa się w zakręcie. Obie mieszanki opracowano w celu zapewnienia większej pewności  przy przyśpieszaniu i hamowaniu oraz doskonałej trwałości, której dowodem jest liczba przejechanych kilometrów.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę