tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dunlop RoadSmart II - synonim pewności
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dunlop RoadSmart II - synonim pewności

Autor: Informacja prasowa 2015.01.16, 13:46 Drukuj

RoadSmart II to flagowa opona sportowo-turystyczna marki Dunlop, która uzyskała uznanie wśród użytkowników za doskonałą pracę w różnorodnych warunkach. Połączenie dwóch innowacyjnych technologii – JointLess Belt (JLB) oraz Multi-Tread (MT) znacznie poprawia osiągi w ciężkich motocyklach o wysokiej mocy, od jednośladów turystycznych do ciężkich motocykli terenowych.

System JLB (konstrukcja bezkońcowego opasania) pozwala na szybszą jazdę przy zachowaniu wysokiej stabilności prowadzenia. Z kolei technologia Multi-Tread (MT) poprawia przyczepność podczas pokonywania zakrętów na suchej i mokrej powierzchni. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu twardszego składnika mieszanki w środkowej części opony oraz specjalnej, miękkiej krzemionki w barku opony. Ta pierwsza mieszanka jest w kontakcie z nawierzchnią gdy motocykl jedzie prosto, natomiast druga  – o wyższej przyczepności – kiedy motocykl składa się w zakręcie. Obie mieszanki opracowano w celu zapewnienia większej pewności  przy przyśpieszaniu i hamowaniu oraz doskonałej trwałości, której dowodem jest liczba przejechanych kilometrów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę