tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni otwarte w salonach Harley-Davidson NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Dni otwarte w salonach Harley-Davidson

Autor: Informacja prasowa 2017.09.21, 16:41 Drukuj

Harley-Davidson zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na dni otwarte w salonach swoich autoryzowanych dealerów w Polsce.

Bądź jedną z pierwszych osób, które dosiądą całkowicie nowych modeli Softail® - każdy z nich ma moc, zwinność i łatwość prowadzenia, której nie spodziewasz się w takich maszynach - to najlepiej jeżdżące motocykle w naszej historii!

NAS Analytics TAG

Zobacz i poczuj moc naszego nowego silnika Milwaukee-Eight® z wałkami wyrównoważającymi, serca nowych motocykli Softail®. Skorzystaj z bezpłatnej jazdy próbnej, stwórz swoją wizję motocykla custom wraz z naszymi Królami Custom, lub odkryj najnowszą kolekcję odzieży MotorClothes®. Albo po prostu wpadnij na kawę i poczuj tę niesamowitą atmosferę nieskończonej miłości do drogi.

Harley-Davidson oferuje szeroki wybór maszyn, aby każdy mógł znaleźć tę jedną, pasującą do jego własnego stylu jazdy i indywidualności - od zwinnego, miejskiego motocykla Harley-Davidson Street® 750, poprzez buntownicze maszyny z rodziny Dark Custom i klasyczne modele cruiser, aż po transkontynentalne, pełne mocy i luksusu modele Touring i  CVO™.

Odwiedź najbliższego dealera i dołącz do kolejnej Rewolucji Custom!

Daty i miejsca:

  • 22/23.09.2017 - Katowice, Kraków, Łódź, Rzeszów, Warszawa (Liberator), Warszawa (Twin Peaks)
  • 23.09.2017 - Szczecin
  • 29/30.09.2017 - Gdańsk, Poznań, Wrocław

Znajdź adres najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson i dowiedz się więcej na: www.harley-davidson.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę