tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni otwarte w salonach Harley-Davidson Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Dni otwarte w salonach Harley-Davidson

Autor: Informacja prasowa 2017.09.21, 16:41 Drukuj

Harley-Davidson zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na dni otwarte w salonach swoich autoryzowanych dealerów w Polsce.

Bądź jedną z pierwszych osób, które dosiądą całkowicie nowych modeli Softail® - każdy z nich ma moc, zwinność i łatwość prowadzenia, której nie spodziewasz się w takich maszynach - to najlepiej jeżdżące motocykle w naszej historii!

Zobacz i poczuj moc naszego nowego silnika Milwaukee-Eight® z wałkami wyrównoważającymi, serca nowych motocykli Softail®. Skorzystaj z bezpłatnej jazdy próbnej, stwórz swoją wizję motocykla custom wraz z naszymi Królami Custom, lub odkryj najnowszą kolekcję odzieży MotorClothes®. Albo po prostu wpadnij na kawę i poczuj tę niesamowitą atmosferę nieskończonej miłości do drogi.

Harley-Davidson oferuje szeroki wybór maszyn, aby każdy mógł znaleźć tę jedną, pasującą do jego własnego stylu jazdy i indywidualności - od zwinnego, miejskiego motocykla Harley-Davidson Street® 750, poprzez buntownicze maszyny z rodziny Dark Custom i klasyczne modele cruiser, aż po transkontynentalne, pełne mocy i luksusu modele Touring i  CVO™.

Odwiedź najbliższego dealera i dołącz do kolejnej Rewolucji Custom!

Daty i miejsca:

  • 22/23.09.2017 - Katowice, Kraków, Łódź, Rzeszów, Warszawa (Liberator), Warszawa (Twin Peaks)
  • 23.09.2017 - Szczecin
  • 29/30.09.2017 - Gdańsk, Poznań, Wrocław

Znajdź adres najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson i dowiedz się więcej na: www.harley-davidson.pl

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę