tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Black Friday w salonach Yamahy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Black Friday w salonach Yamahy

Autor: Informacja prasowa 2018.11.19, 17:11 Drukuj

Amerykańska tradycja Black Friday na dobre zagościła w naszym kraju. Co roku tysiące osób czeka na wyprzedaże sklepowe ogłaszane w ostatni piątek listopada. W tym roku do "czarnego piątku" dołącza Yamaha, która wraz z siecią dealerską i portalem motocyklowym Scigacz.pl przygotowała wyjątkową ofertę dla swoich Klientów.

NAS Analytics TAG

Każda osoba, która dokona zakupu oryginalnej odzieży lub akcesoriów Yamaha w dniach 23-24 listopada, na hasło "Yamaha Black Friday" otrzyma na nie rabat w wysokości 15%*. To świetna okazja, by już w ten piątek i sobotę odwiedzić najbliższy salon Yamahy, obejrzeć bogate kolekcje odzieży - prosto z torów wyścigowych Paddock Blue, klasyczną Revs czy linię Off-Road MX. W ofercie ubrania do jazdy jednośladem i do noszenia na co dzień - ciepłe czapki, pikowane kurtki, T-shirty dla całej rodziny, szeroki wybór akcesoriów motocyklowych i marine, a także gadżety idealne na mikołajkowe prezenty.

 Akcja nie łączy się z innymi promocjami. Lista salonów Yamaha dostępna na stronie www.yamaha-motor.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr