BMW wprowadza ochraniacz szyi

Autor: Lovtza 2007.05.16, 09:25 6 Drukuj

Zapowiadany przez nas w ubiegłym roku system ochrony szyi jest już w sprzedaży

BMW Motorrad wprowadził do sprzedaży ochraniacz dla szyjnego odcinka kręgosłupa. Pisaliśmy o tym projekcie kilkanaście miesięcy temu dokładnie przedstawiając jego założenia i pokładane w nim oczekiwania.

Dziś wiemy już jak wygląda produkt finalny. Szkielet ochraniacza wykonany jest z włókien węglowych oraz Kevlaru, przez co jest niezwykle wytrzymały. Dla zapewnienia wygody wnętrze ochraniacza wyłożone jest miękką pianką i przyjemnym w dotyku materiałem.

Conrad Parker, szef działu akcesoriów stwierdził: Ochraniacz szyi BMW jest rewolucyjnym produktem jeśli chodzi o bezpieczeństwo motocyklistów. Jest też największym krokiem w kierunku poprawy bezpieczeństwa motocyklistów od czasu wprowadzenia ochraniaczy w odzieży motocyklowej, ochraniaczy kręgosłupa oraz zamkniętych kasków.

Wygląda na to, że mamy rozwiązanie na mądrali rozwieszających druty i żyłki w lasach. Oby jednak nigdy ten patent nie musiał znajdować zastosowania w tych sytuacjach. Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem tego ciekawego produktu zapraszamy do dealerów BMW.

Foto: Materiały prasowe BMW

Zdjęcia
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:999 16/05/2007 14:36

Znana juz jest cena ???

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę