tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW AC-Schnitzer Cup - puchary rozdane NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW AC-Schnitzer Cup - puchary rozdane

Autor: Informacja prasowa 2012.03.05, 13:45 9 Drukuj

Po zaciekłej walce zawodników Pucharu BMW AC-Schnitzer Cup w sezonie 2011 nadszedł dzień rozdania nagród, na który w szczególności czekała pierwsza trójka zwycięzców. Puchar składał się z 8 rund, rozgrywanych na torze Poznań, Slovakiaring, Brno.

25 lutego w klubie w Tychach zawodnicy Pucharu spotkali się na wspólnej kolacji oraz na uroczystości wręczenia nagród. Na podium stanęli: Marcin Kondratowicz, Jerzy Berger, Tomasz Serafin. Kondratowicz i Berger w ramach nagrody wystartują w sezonie 2012 w pełnym cyklu Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski jako oficjalni zawodnicy zespołu BMW Sikora Motosport, Serafin otrzymał nowy motocykl BMW G650GS.

Zapraszamy do śledzenia zmagań teamu BMW Sikora Motosport który w sezonie 2012 wystartuje w Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Czech, a Ireneusz Sikora wystartuje również w Mistrzostwach Niemiec IDM.

Polecamy pełną fotorelację z rozdania pucharów BMW AC-Schnitzer Cup (35 zdjęć):

Sikora BMW rozdanie
Sikora rozdanie nagrod
ale fajny pucharek
graba Sikora BMW
homary na klacie
impreza Sikora Autocentrum
BMW AC-SCHNITZER RR CUP - rozdanie nagród - FOTORELACJA
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Kondratowicz przyjecie nagrody
NAS Analytics TAG
Marcin Kondratowicz rozdanie nagrod
S1000RR BMW
... więcej zdjęć »
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę