tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Artur Puzio wspomaga WOŚP Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Artur Puzio wspomaga WOŚP

Autor: Informacja prasowa 2013.01.18, 10:30 Drukuj

W szczytne działania XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowili się włączyć członkowie motocrossowej grupy Skillz Up.

Na hali Widowiskowo-Sportowej w Barcinie (kujawsko-pomorskie) wzięli udział w kweście na rzecz ratowania życia dzieci i opieki medycznej seniorów. Na cele akcji, członkowie Skillz Up, przekazali bezcenne dla każdego fana sportów ekstremalnych wejściówki na tegoroczne Mistrzostwa Świata  NIGHT OF THE JUMPS, które odbędą się 23 marca w gdańskiej Ergo Arenie (wejściówki uprawniały do darmowego wejścia na oficjalne afterparty z zawodnikami i wejścia do strefy parku maszyn). Będzie można tam podziwiać m.in. wyczyny reprezentanta naszego kraju - Artura Puzio. Chętnych na udział w ponad 4-godzinnym, pełnym niesamowitych emocji show, jakim jest cykl zawodów NIGHT OF THE JUMPS, nie brakowało tym bardziej, że wraz z biletami można było wylicytować koszulkę z autografem Artura, w której to sięgnął po tytuł Mistrza Polski FMX w 2012 roku. Ostatecznie licytację wygrał pan Krzysztof Krawczyk z Warszawy, który w zamian za piękny gest wsparcia akcji Jurka Owsiaka będzie mógł na żywo obejrzeć nieziemskie, naładowane adrenaliną wyczyny Artura Puzio i innych zawodników z światowej czołówki Freestyle motocrossu.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę