tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Artur Puzio wspomaga WOŚP

Artur Puzio wspomaga WOŚP

Autor: Informacja prasowa 2013.01.18, 10:30 Drukuj

W szczytne działania XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowili się włączyć członkowie motocrossowej grupy Skillz Up.

Na hali Widowiskowo-Sportowej w Barcinie (kujawsko-pomorskie) wzięli udział w kweście na rzecz ratowania życia dzieci i opieki medycznej seniorów. Na cele akcji, członkowie Skillz Up, przekazali bezcenne dla każdego fana sportów ekstremalnych wejściówki na tegoroczne Mistrzostwa Świata  NIGHT OF THE JUMPS, które odbędą się 23 marca w gdańskiej Ergo Arenie (wejściówki uprawniały do darmowego wejścia na oficjalne afterparty z zawodnikami i wejścia do strefy parku maszyn). Będzie można tam podziwiać m.in. wyczyny reprezentanta naszego kraju - Artura Puzio. Chętnych na udział w ponad 4-godzinnym, pełnym niesamowitych emocji show, jakim jest cykl zawodów NIGHT OF THE JUMPS, nie brakowało tym bardziej, że wraz z biletami można było wylicytować koszulkę z autografem Artura, w której to sięgnął po tytuł Mistrza Polski FMX w 2012 roku. Ostatecznie licytację wygrał pan Krzysztof Krawczyk z Warszawy, który w zamian za piękny gest wsparcia akcji Jurka Owsiaka będzie mógł na żywo obejrzeć nieziemskie, naładowane adrenaliną wyczyny Artura Puzio i innych zawodników z światowej czołówki Freestyle motocrossu.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę