tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Artur Gadowski z "Ira" jedzi na motocyklu. Teraz ju zgodnie z prawem, bo wanie zda egzamin
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Artur Gadowski z "Ira" jedzi na motocyklu. Teraz ju zgodnie z prawem, bo wanie zda egzamin

Autor: Andrzej Sitek 2023.07.26, 10:04 1 Drukuj

Kiedy pewnego gorącego, majowego dnia Kuba Płucisz usłyszał podczas Przeglądu Kapel Rokowych wokal Artura Gadowskiego, natychmiast zrozumiał, że chce go mieć w swoim zespole. Gadowski śpiewał wówczas w kapeli o zabawnej, ale mało rockowej nazwie "Landrynki dla Dziewczynki". Po koncercie Płucisz podszedł do Gadowskiego, a potem przegadali całą noc.

Mur berliński miał runąć dopiero za dwa lata, a spotkanie w radomskim klubie "Mewa" było początkiem legendarnego zespołu "IRA".

NAS Analytics TAG

Dlaczego wspominam o tym zdarzeniu, które dziś należy do historii polskiego rocka? Bo właśnie dopisany został kolejny rozdział, chociaż zagrany za zupełnie inną nutę. Artur Gadowski spełnił swoje dawne marzenie i zdał egzamin na motocyklowe prawo jazdy!

Wokalista IRA pochwalił się osiągnięciem w mediach społecznościowych, a przy okazji podziękował szkole jazdy, w której odbywał kurs, oraz instruktorom. "Moi kochani, od dziś na pytanie, czy posiadam prawo jazdy na motocykl, moja odpowiedź brzmi TAK" - napisał Artur Gadowski.

Frontman "IRA" pokonał trudności egzaminu w łódzkim WORD-zie. Gadowski wymienił również szkołę jazdy Grupa AKADEMIA, która jego zdaniem doskonale przygotowała go do egzaminu.

Wokalista odniósł się też do samej procedury testu praktycznego i państwowych egzaminatorów. Według Gadowskiego opowieści o tym jakoby egzaminatorzy chcieli za wszelką cenę przyłapać egzaminowanego, są nieprawdziwe.

"Moim zdaniem nie ma się czego bać, trzeba się dobrze wyszkolić, być spokojnym i pewnym swoich umiejętności, a zdanie egzaminu w WORD Łódź pewne. Więc LwG dla wszystkich" - podsumował wokalista.

Co ciekawe, niemal równo rok temu Artur Gadowski pochwalił się zakupem… motocykla ze stajni Harley-Davidson, o czym podobno zawsze marzył. Jednoślad to model Street 750. Ten wariant nie występuje już w ofercie Harleya-Davidsona dla Europy ze względu na fakt, że nie był zgodny z normą Euro 5, a Harley nie zdecydował się na dostosowanie linii Street do wymogów nowej normy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr