REJESTRACJA | LOGOWANIE

Mottowear City X - spodnie

Informacja prasowa

02/02/2012, 14:15
DRUKUJ

Nowe CITY X to nadal klasyczne "pięciokieszeniówki" o normalnym, regularnym kroju. Model ten wygląda jak zwykłe spodnie jeansowe. Nawet po nich nie znać, że mogą być spodniami motocyklowymi.
City X z kolekcji 2012 to zupełnie nowy krój - bardziej nowoczesny i jeszcze bardziej modny.

Kolana, biodra, zewnętrzna strona ud i tyłek podszyte są miękkim, odpornym na ścieranie materiałem (100% Kevlar®). Na kolanach znajduje się regulowany i wyjmowany protektor D3O® z certyfikatem CE. Protektor ten mocowany jest za pomocą rzepa i umożliwia regulację w wysokości i na boki. Na biodrach znajduje się rzep do przymocowania opcjonalnego protektora biodrowego.

Właściwości:

  • Podszycie 100% Kevlar® na kolanach, biodrach, udach i tyłku
  • Regulowany kolanowy protektor CE produkcji D3O®
  • Możliwość zamocowania protektora biodrowego (na rzep)
  • Spodnie wykonane z grubego jeansu 12,5 OZ
  • Konstrukcja jeansów oraz zastosowane składniki zapewniają większą wytrzymałość niż zwykłe jeansy
  • Nowy modny, klasyczny krój
  • Dłuższe nogawki aby nie były "za krótkie" siedząc na motocyklu
  • Jacket connector
  • W pełni oddychające
  • Nie wymagają specjalnego prania chemicznego
  • Dostępne w rozmiarach XXS-XXL oraz dwóch długościach
motto city x grey 1 front spodnie
motto city x grey 2 back spodnie
motto city x grey 3 det spodnie

(treść tej strony nie była jeszcze komentowana)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty.