tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2 promile alko, podejdą do pana władzy i rzucą nawijkę "Paaaniee włądzo, ale jak już zabrać pojazd to mój stary rower, ok? No pojazd to pojazd, prawda?", po czym dalej będą się rozbijać Ferrari. W tej kwestii przepisy dot. posiadania broni są bardziej restrykcyjne - masz pozwolenie, zastrzelisz kogoś, sąd Cię skaże to nikogo nie będzie interesowało czy zastrzeliłeś kogoś z pistoletu czy, kurde, AK47 (które możesz mieć) - tracisz pozwolenie, swój wysłużony zardzewiały pistolet i złotego kałacha i resztę strzelającego badziewia." /> "[...] bo dlaczego osoby posiadające drogie... - Odpowiedz na komentarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: CTT 23.05.2024 14:42

"[...] bo dlaczego osoby posiadające drogie pojazdy mają tracić więcej niż właściciele starych maszyn o niewielkiej wartości rynkowej?...". Ano z prostego powodu - bo w chwili popełnienia przestępstwa kierowali tymże właśnie pojazdem. No chyba posiadacze $$$ nie myślą że jak kogoś rozjadą Ferrari z platynową karoserią, mając >2 promile alko, podejdą do pana władzy i rzucą nawijkę "Paaaniee włądzo, ale jak już zabrać pojazd to mój stary rower, ok? No pojazd to pojazd, prawda?", po czym dalej będą się rozbijać Ferrari. W tej kwestii przepisy dot. posiadania broni są bardziej restrykcyjne - masz pozwolenie, zastrzelisz kogoś, sąd Cię skaże to nikogo nie będzie interesowało czy zastrzeliłeś kogoś z pistoletu czy, kurde, AK47 (które możesz mieć) - tracisz pozwolenie, swój wysłużony zardzewiały pistolet i złotego kałacha i resztę strzelającego badziewia.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę