tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wrocawskie Stowarzyszenie Motocyklistw zaprasza na darmowe treningi gymkhany!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wrocawskie Stowarzyszenie Motocyklistw zaprasza na darmowe treningi gymkhany!

Autor: Informacja prasowa 2019.05.23, 14:07 Drukuj

Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów, czteryslidery.pl i Stadion Wrocław zapraszają na wydarzenie Bezpieczna Wrocławska Moto Jazda, które będzie idealną okazją do wypróbowania swoich sił w precyzyjnej jeździe na motocyklu.

Pierwszy z cyklu darmowych treningów gymkhany odbędzie się już 26 maja właśnie na Stadionie Wrocław. Aby skorzystać z tej oferty, należy posiadać prawo jazdy kat. A i sprawny motocykl z ważnym przeglądem oraz ważnym ubezpieczeniem OC.

NAS Analytics TAG

Dokumenty będą sprawdzane przed zapisem, osoby niespełniające wymaganych kryteriów nie zostaną dopuszczone do udziału w treningu. Liczba miejsc na darmowe treningi gymkhany jest ograniczona. Zajęcia prowadzić będą instruktorzy ekipy czteryslidery.pl

W treningu jazdy precyzyjnej na Stadionie Wrocław będzie mogło wziąć udział maksymalnie 60 motocyklistów. Zapisy rozpoczynają się w dniu wydarzenia o godzinie 12:00 i potrwają do godziny 13:00 lub do zapełnienia dostępnych miejsc.

Harmonogram wygląda następująco:

  • 12:00 - Rozpoczęcie zapisów na trening.

UWAGA: Mamy ograniczoną ilość miejsc, liczy się kolejność zapisów na miejscu.

  • 13:00 - Zamknięcie zapisów na trening.

UWAGA: Osoby które przyjadą po godzinie 13:00 mogą nie zostać dopuszczone do treningu.

  • 12:00-16:00 Weryfikacja stanu motocykla przeprowadzona przez serwis motocyklowy Marcin Motoworks Pl ( http://motoworks.pl) Sprawdzenie motocykla jest darmowe.

UWAGA: Sprawdzenie stanu motocykla jest darmowe dla wszystkich chętnych, nie tylko dla osób biorących udział w treningu. W pierwszej kolejność do sprawdzenia podchodzą osoby już zapisane na trening.

  • 13:00 - 13:30 Wprowadzenie teoretyczne (wyjaśnienie zasad panujących na treningu, wpływ Gymkhany na bezpieczeństwo poruszania się motocyklem, ergonomia)
  • 13:30 - 17:00 Jazdy treningowe.
  • 17:00 - Koniec treningu.

To idealna okazja do sprawdzenia swojej sprawności na motocyklu. Sprawdzenia stanu technicznego motocykla również- o to zadba firma Motoworks z Wrocławia.

Informacja dla osób, które nie dadzą rady pojawić się we wskazanym wyżej terminie- nic straconego to nie ostatnia taka akcja. Treningów do końca sezonu z pewnością będzie kilka.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów motocykli! To idealna okazja by przygotować się do Wrocławskiej Rundy Gymkhany GP, która odbędzie się 21 września.

Link do wydarzenia

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr