tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ural 650 od DoZer Garage
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ural 650 od DoZer Garage

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.09.02, 13:04 3 Drukuj

Ural może być określony wieloma słowami, ale wśród nich z pewnością nie występuje "piękny". Sergeyowi Shvets z DoZer Garage na Ukrainie udało się jednak dokonać cudu. 650-tka została przez niego totalnie przerobiona, co zaowocowało wspaniałym sprzętem. Wszystko jest podane w stylu Rust&Retro, króluje brąz ale tym, co nas zachwyciło są detale. Spójrzcie na cylindry silnika, dźwignie, koła i opony. Rama także została przebudowana na potrzeby nowej stylistyki, ale silnik pozostał w fabrycznej formie. Całości dopełnia ręcznie wykonana kanapa i mnóstwo oldschoolowych detali.

Sam autor powiedział też o swojej pasji i jej początkach:

"Kumple mówią na mnie DoZer. Mieszkam i pracuję w Kiev na Ukrainie. Zainteresowałem się motocyklami w wieku 10  lat po obejrzeniu Terminatora. Byłem bardziej w stylu Johna na Hondzie, ale w wieku 15 lat uciekłem z obozu wakacyjnego dla chrześcijan i kupiłem swój pierwszy motocykl motocrossowy!".

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę