tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tito Rabat w MotoGP!
NAS Analytics TAG
KTM-790-DUKE-MY20-950x200 PL
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Tito Rabat w MotoGP!

Autor: Beavis 2015.10.02, 13:09 1 Drukuj

Rabat w przyszłym roku pojedzie w barwach zespołu Marc’a VDS w MotoGP.

O awansie Tito Rabata do klasy MotoGP mówiło się głośnio od kilku tygodni. Hiszpan, zeszłoroczny mistrz Moto2, zastąpi w zespole Estrella Galicia 0,0 Marc VDS Scotta Reddinga. Redding w tym roku nie osiągnął zadowalających wyników (mimo dosiadania fabrycznej Hondy), w przyszłym roku przeniesie się do zespołu Pramac Ducati.

NAS Analytics TAG

Tito Rabat po raz pierwszy zasiadł za sterami motocykla klasy GP podczas testów po GP Aragonii, w zeszły poniedziałek.

Nie jesteś gotowy na pierwszą jazdę motocyklem GP! […] Zakręty pojawiają się bardzo szybko! Ale żeby być szczerym, to było najlepsze uczucie jakie można mieć na motocyklu. Jak tylko przyzwyczaiłem się do prędkości, mocy i karbonowych hamulców, byłem w stanie zrozumieć motocykl nieco lepiej i pojechać szybciej - komentował podekscytowany Rabat po testach Hondy RC213V.

Obok Rabata w zespole Marc’a VDS pojawić ma się Jack Miller (aktualnie LCR Honda). Nie możemy zapominać, że od przyszłego roku podział na fabryczne motocykle i motocykle klasy Open nie będzie obowiązywał, po tym jak Dorna zunifikuje elektronikę. Dodatkowo ogromną zmianą będzie przesiadka na opony marki Michelin. Bez dwóch zdań nieco poprawi to szanse debiutantów, w tym Rabata.

Foto: motogp.com

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr