Spodnie 4SR Naked

2009.06.16 Informacja prasowa

Cywilny wygląd, regulowane ochraniacze kolanowe oraz nogawki na buty sprawiają, że są to idealne spodnie na miasto

Spodnie zostały stworzone specjalnie do jazdy na nakedach. Cywilny wygląd, regulowane ochraniacze kolanowe oraz nogawki na buty sprawiają, że są one idealne na miasto.

Spodnie wykonano ze skóry bydlęcej grubości 1,1 mm. Model Naked ma zamki marki YKK, certyfikowane ochraniacze CE Betac na kolanach, z możliwością ich regulacji oraz pamięciowe ochraniacze Viscofoam na biodrach. Dla poprawienie komfortu noszenia zastosowano wstawki z kevlarowego streczu oraz elastyczne elementy nad kolanami i w tylnej części pasa. Spodnie mają wyjmowaną, perforowaną podpinkę. Model Naked można spiąć z kurtką krótkim lub obwodowym zamkiem.

Strona internetowa: www.4sr.pl  

Zdjęcia
Tagi
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę